22. septembris, 2017

FIA prezidentu Žanu Totu iespaido „Neste RX of Latvia” organizēšanas līmenis

Pasaules rallijkrosa 10.posma „Neste RX of Latvia” laikā Latvijā ieradās Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Žans Tots. Viņš apmeklēja Biķernieku trasi, skatījās sacensības kopā ar Latvijas Automobiļu federācijas prezidentu Jāni Nagli, tikās ar ministru prezidentu Māri Kučinski, satiksmes ministru Uldi Auguli un Rīgas mēru Nilu Ušakovu. Neformālā gaisotnē tika apspriesta iespēja Latvijā rīkot pasaules rallija čempionāta (WRC) posmu. Papildus Žans Tots izmantoja iespēju redzēt izrādi „Madama Butterfly” Latvijas Nacionālajā operā, un apmeklēt atjaunoto Rīgas Motormuzeju ar Aivaru Aksenoku gida lomā.
„Praktiski visu vizītes laiku pavadot kopā ar Žanu, bija redzams, ka viņu ārkārtīgi iespaidoja „Neste RX of Latvia” izcilā organizētība un kārtība, kā viss notiek. ļoti atzinīgi izteicās par CSDD kā Biķernieku trases apsaimniekotāja ieguldīto milzu darbu gan infrastruktūras, gan arī sportistu drošības uzlabošanā. Runājot par pasaules rallijkrosu, nevienā no šogad notikušajiem posmiem organizatoriem nebija ne tik smagu avāriju, ne mašīnu aizdegšanās, ne arī tik lielu laika apstākļu izaicinājumu. Rīgā bija viss kopā.
FIA bija pozitīvi pārsteigts un priecīgs, ka glābšanas dienestu darbs bija visaugstākajā līmenī, viņa vārdiem „praktiski kā Formula 1 sacensībās”,” saka Jānis Naglis, piebilstot, ka tieši šis profesionālisms ir iemesls tam, ka prezidents izteicis vēlmi turpmāk paplašināt Latvijas speciālistu pārstāvību FIA.
Oktobrī ikgadējās ģenerālās asamblejas laikā notiks FIA prezidenta vēlēšanas, un kā pirmie savu atbalstu Žana Tota ievēlēšanai uz vēl vienu termiņu jau iesniedza 2 balsstiesīgo biedrību prezidenti – Jānis Naglis (LAF) un Juris Zvirbulis (LAMB). „Žans Tots ir izcila personība ar milzu pieredzi un neizsīkstošu enerģiju, viņa vadībā notikušas lielas pārmaiņas labāka un drošāka autosporta virzienā, kā arī pastiprināta federācijas loma ceļu satiksmes drošības veicināšanā. Domāju, ka Žans Tots ir cilvēks, kas noteikti turpinās šo ceļu, tāpēc vēlamies arī turpmāk redzēt viņu FIA prezidenta lomā,” tā par savu atbalstu Jānis Naglis.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda