22. septembris, 2017

FIA prezidentu Žanu Totu iespaido „Neste RX of Latvia” organizēšanas līmenis

Pasaules rallijkrosa 10.posma „ RX of Latvia” laikā Latvijā ieradās Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) prezidents Žans Tots. Viņš apmeklēja Biķernieku trasi, skatījās kopā ar Latvijas Automobiļu federācijas prezidentu Jāni Nagli, tikās ar ministru prezidentu Māri Kučinski, satiksmes ministru Uldi Auguli un Rīgas mēru Nilu Ušakovu. Neformālā gaisotnē tika apspriesta iespēja Latvijā rīkot pasaules rallija čempionāta (WRC) posmu. Papildus Žans Tots izmantoja iespēju redzēt izrādi „Madama Butterfly” Latvijas Nacionālajā operā, un apmeklēt atjaunoto Rīgas Motormuzeju ar Aivaru Aksenoku gida lomā.
„Praktiski visu vizītes laiku pavadot kopā ar Žanu, bija redzams, ka viņu ārkārtīgi iespaidoja „ RX of Latvia” izcilā organizētība un kārtība, kā viss notiek. Prezidents ļoti atzinīgi izteicās par kā Biķernieku trases apsaimniekotāja ieguldīto milzu darbu gan infrastruktūras, gan arī sportistu drošības uzlabošanā. Runājot par pasaules rallijkrosu, nevienā no šogad notikušajiem posmiem organizatoriem nebija ne tik smagu avāriju, ne mašīnu aizdegšanās, ne arī tik lielu laika apstākļu izaicinājumu. Rīgā bija viss kopā.
prezidents bija pozitīvi pārsteigts un priecīgs, ka glābšanas dienestu darbs bija visaugstākajā līmenī, viņa vārdiem „praktiski kā Formula 1 sacensībās”,” saka Jānis Naglis, piebilstot, ka tieši šis profesionālisms ir iemesls tam, ka FIA prezidents izteicis vēlmi turpmāk paplašināt Latvijas speciālistu pārstāvību FIA.
Oktobrī ikgadējās ģenerālās asamblejas laikā notiks FIA prezidenta vēlēšanas, un kā pirmie savu atbalstu Žana Tota ievēlēšanai uz vēl vienu termiņu jau iesniedza 2 balsstiesīgo biedrību prezidenti – Jānis Naglis (LAF) un Juris Zvirbulis (LAMB). „Žans Tots ir izcila personība ar milzu pieredzi un neizsīkstošu enerģiju, viņa vadībā notikušas lielas pārmaiņas labāka un drošāka autosporta virzienā, kā arī pastiprināta federācijas loma ceļu satiksmes drošības veicināšanā. Domāju, ka Žans Tots ir cilvēks, kas noteikti turpinās šo ceļu, tāpēc vēlamies arī turpmāk redzēt viņu FIA prezidenta lomā,” tā par savu atbalstu Jānis Naglis.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda