22. septembris, 2017

''Digital Freedom Festival'' un ''Rockstart'' meklēs labākos mākslīgā intelekta startup uzņēmējus

Digital Freedom Festival sadarbībā ar starptautisko uzņēmēju, investoru un mentoru apvienību Rockstart no Nīderlandes rīkos konkursu, lai atrastu labākos mākslīgā intelekta (artificial intelligence) startup uzņēmējus reģionā. Konkursa uzvarētāji 2018. gada rudenī iegūs iespēju piedalīties fināla atlases kārtā pirmajā Rockstart Eiropas mākslīgā intelekta akceleratora programmā Nīderlandē.
Rockstart līdzdibinātājs un vadītājs Runs Teils (Rune Theill): “ un mašīnmācīšanās maina mūsu ikdienu un to, kā mēs uztveram milzīgus biznesa izaicinājumus. Akcelerācijas programma labākajiem startup ir domāta, lai dotu pieeju jauniem tirgiem, finansējumam, startup kopienai un zināšanām. Mūsu mērķis ir strādāt kopā ar tiem startup uzņēmējiem, kam ir plašas zināšanas par nozari un kuri saprot, kādas ikdienas dzīves problēmas var atrisināt ar mākslīgā intelekta palīdzību.”
Izturot pirmo atlases kārtu, startup iegūs iespēju piedalīties Digital Freedom Festival Rockstart Pitch 28. novembrī un varēs prezentēt savu ideju vietējiem un starptautiskiem investoriem, medijiem un citiem festivāla apmeklētājiem. Savukārt investori, kuri apmeklēs Digital Freedom Festival, varēs piedalīties konkursa dalībnieku izvērtēšanas žūrijā.
Digital Freedom Festival līdzdibinātāja Dagnija Lejiņa: “Šī ir vēl viena lieliska iespēja startup uzņēmējiem sevi pieteikt plašākai pasaulei. ir nedaudz biedējoša, tomēr saistoša nozare, uz kuru tiek liktas lielas cerības dažādu globālu problēmu risināšanai veselības aprūpes, transporta, enerģētikas u.c. jomās. Vēlamies jaunajiem startup dot globālu atspēriena punktu, savukārt investoriem, jaunas un perspektīvas investīciju iespējas.”
Visaugstāk novērtētais startup no 2018. gada oktobra pusgadu varēs pavadīt Nīderlandes pilsētā Hertogenbosā, strādājot roku rokā ar mentoriem un partneriem, piemēram, Jheronimus Datu zinātnes akadēmiju (JADS), ASV tehnoloģiju kompāniju NVIDIA, programmatūras izstrādātājiem Atlassian u.c.
Tāpat konkursā būs iespēja iegūt 20 000 eiro naudas balvu, 80 000 eiro netiešo finansējumu par biroja telpu īri un mentoru atbalstu, kā arī vairāk nekā 50 dažādu citu atbalsta rīku, kuru vērtība ir aptuveni 600 000 eiro.
Dalība konkursam jāpiesaka līdz š.g. 23. oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu šeit. Finālisti (10-15 uzņēmumi) tiks paziņoti š.g. 3. novembrī.
Plašāka informācija par konkursu: http://ej.uz/gijk
Atgādinām, ka šogad Digital Freedom Festival ietvaros startup uzņēmumi varēs pieteikties arī pasaules ietekmīgākā akceleratora 500 Startups konkursam sēklas stadijas uzņēmumiem un biedrības Latvijas Biznesa enģeļu tīkls (LatBAN) konkursam pirms-sēklas (pre-seed) stadijas startup uzņēmumiem. Plašāk šeit: http://ej.uz/wamh

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda