27. aprīlis, 2017

Fiat prezentē Fiat Tipo divas jaunās versijas

Elegants, ietilpīgs un komforfartabls – Tipo ekonomisko modeļu klāstu ir papildinājušas divas jaunas versijas – hečbeks un universālis, kas tika prezentētas aprīļa sākumā Starptautiskajā industrijas izstādē “Auto 2017” Rīgā. Latvijā debitējošās Tipo jaunās versijas nodrošina plašāku izvēli tiem, kuri ikdienas dzīves situācijām meklē ekonomisku un pielāgojamu automobili.
„Pagājušajā gadā debitējušais Tipo sedans ir guvis panākumus biznesa klientu vidū kā patēriņa ziņā racionāls un vienlaikus reprezentatīvs automobilis. Tipo ar divām jaunajām versijām, gūstot apbalvojumus par savu praktiskumu, kļuvis vēl universālāks un sniedz vēl lielāku gandarījumu plašā vajadzību spektrā. Izceļoties jauno automobiļu vidū ar ļoti konkurētspējīgu cenu, Tipo, neapšaubāmi, ir jāgūst simpātijas autobraucēju vidū,” stāsta Andris Sivickis, SIA Autobrava valdes loceklis un direktors.
Jaunās Tipo versijas ir orientētas uz ģimeņu, jaunlaulāto un gados jaunu klientu vajadzībām, kuri meklē daudzpusību un maksimālas priekšrocības par pievilcīgu cenu. Tajā pašā laikā divas jaunas aprīkojuma pakotnes – Business Easy un Business – spēs piedāvāt vēl vairāk noderīgu funkciju biznesa klientiem.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda