24. aprīlis, 2017

Minišoseja šosezon lielajā Biķernieku trasē, starts jau 25. aprīlī

Jau otrdienas, 25. aprīļa, vakarā ar pirmo treniņu tiks dots starts ceturtajai šosejas sezonai. Veiksmīgais pasākuma formāts ar treniņiem un sacensībām Biķernieku trasē ir saglabāts, kas nozīmē, ka arī šosezon darba dienu vakaros Mežciemā pulcēsies (sporta) entuziasti un rūks dzinēji.
Vadoties pēc pagājušo gadu veiksmīgās pieredzes, arī šosezon tiks aizvadīti seši Latvijas kausa ieskaites posmi, bet pirms katra no tiem norisināsies oficiāls treniņš. Gan treniņos, gan sacensībās var piedalīties gan ar ielas, gan ar sporta auto mašīnām, līdz ar to Minišosejas seriāls ir atvērts gan iesācējiem, gan pieredzējušiem pilotiem.
Pagājušajā gadā trases remontdarbu dēļ pārsvarā norisinājās mazajā aplī, tomēr šosezon plānots pasākumus aizvadīt garajās trases konfigurācijās, t.i. lielajos auto un moto apļos. Attiecīgi šogad sasaiste ar lielo autošoseju kļuvusi vēl lielāka, jo tieši Minišosejā nepiespiestā gaisotnē var spert pirmos soļus autošosejas sacensību virzienā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.