24. aprīlis, 2017

“Tele2” audzē apgrozījumu un nodrošina ātrāko mobilo internetu Latvijā

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” iesācis gadu ar spēcīgiem darbības rezultātiem un sasniegumiem. Šī gada pirmajā ceturksnī uzņēmums palielinājis apgrozījumu par 7%, sasniedzot 26,7 miljonus eiro. Savukārt jaunākais SPRK Elektronisko sakaru kvalitātes pārskats[1] apliecina, ka “Tele2” izvirzījies līderpozīcijās un šobrīd nodrošina ātrāko mobilo internetu Latvijā.

“Pērno gadu noslēdzām ar pēdējo gadu labākajiem darbības rezultātiem, un arī šī gada sākumā turpinām uzrādīt ievērojamu izaugsmi. Jaunākie SPRK mērījumi apliecina, ka esam līderis trijos klientiem būtiskākajos mobilo sakaru pakalpojumu kvalitātes parametros – nodrošinām labāko runas pārraides kvalitāti, kā arī plašāko pārklājumu un vidēji lielāko mobilā interneta lejupielādes ātrumu Latvijā,” stāsta Valdis Vancovičs, “Tele2” valdes priekšsēdētājs.

“Šos panākumus esam uzbūvējuši uz stipra pamata un turpināsim attīstīt mūsu klientiem šobrīd būtiskākās mobilo sakaru jomas – palielināt tīkla jaudu atbilstoši mūsu klientu vajadzībām, būvējot gan jaunas bāzes stacijas, gan attīstot 4G+ un 4G++ tehnoloģijas. Jau šobrīd mūsu klientiem daudzās Latvijas pilsētās pieejamais mobilā interneta ātrums sasniedz līdz pat 100 Mbit/s, savukārt, pēc SPRK mērījumiem, esam vienīgais mobilo sakaru operators Latvijā, kas jau vairākās vietās saviem klientiem nodrošina mobilā interneta ātrumu virs 100 Mbit/s.  Rūpēsimies, lai šādu vietu Latvijā būtu arvien vairāk,” piebilst V.Vancovičs.

2017.gada pirmajā ceturksnī “Tele2” apgrozījums sasniedza 26,7 miljonus eiro, kas ir par 7% vairāk nekā 2016.gada pirmajos trīs mēnešos. “Tele2” no pamatdarbības jeb EBITDA* sasniedza 9,2 miljonus eiro, pieaugot par 24%, salīdzinot ar 2016.gada pirmo ceturksni, un EBITDA rentabilitātes rādītājs šī gada pirmajos 3 mēnešos bija 34,6%, kas ir viens no augstākajiem rentabilitātes rādītājiem nozarē pēdējo gadu laikā un ļauj droši raudzīties uz “Tele2” attīstību arī turpmāk.

“Tele2” ir Baltijā modernākais mobilo sakaru tīkls, kas nodrošina augstāko sakaru kvalitāti, kā arī ātrākos jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus. “Tele2” 4G+ tīkls  šobrīd ir pieejams 26% iedzīvotāju 44 apdzīvotās vietās visā Latvijā, savukārt Rīgā, Jūrmalā, Rēzeknē, Daugavpilī un Ventspilī jau darbojas “Tele2” 4G++ tīkls, nodrošinot šobrīd pasaulē ātrāko mobilo internetu augošajam mobilā interneta klientu skaitam un patēriņam.

*EBITDA – pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas.

[1] SPRK Elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskats par 2016.gadu: https://www.sprk.gov.lv/uploads/doc/KVALITATESPARSKATS2016.pdf

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda