28. aprīlis, 2017

“Tele2” atver saziņu Eiropā un piedāvā jaunas interneta lietošanas iespējas

Mobilo sakaru operators “Tele2” jūnijā klientiem sāks piedāvāt būtiski pārstrādātu piedāvājumu portfeli, ievērojami paplašinot tarifu plānu iespējas un nodrošinot izcilu mobilā interneta piedāvājumu ar lielāko tarifu plānos iekļauto mobilā interneta apjomu lietošanai Eiropā*. Visos tarifu plānos būs iekļautas neierobežotas mobilās sarunas Eiropā, un populārākajos – arī neierobežoti zvani no Latvijas uz Eiropu. Tāpat jaunajos “Tele2” tarifos būs iekļauti neierobežoti zvani uz visiem tīkliem Latvijā.

“Mūsu klientiem ir nepieciešams pats labākais! ir svarīgs, īpaši ārzemēs, kur nepieciešams ātri atrast vajadzīgo maršrutu vai adresi, izmantojot navigācijas aplikācijas. Latvijā “Tele2” klienti jau tagad bauda ātrākā tīkla priekšrocības un ikdienā aktīvi izmanto mobilo internetu, nemeklējot alternatīvas un neuztraucoties par izmaksām. Vēlamies, lai arī Eiropā mūsu klientiem nebūtu sevi jāierobežo un jāatsakās no ērtajiem interneta lietošanas paradumiem. Tāpēc kā mobilā interneta līderis Latvijā nolēmām sagatavot mūsu klientiem patiesi izdevīgu piedāvājumu – trijos mūsu tarifu plānos bez ierobežojumiem lietot iekļauto mobilo internetu gan Latvijā, gan Eiropā. Un lai klienti patiesi justos Eiropā kā mājās, esam padomājuši par klientu pieaugošo vajadzību papildus telefonam izmantot internetu arī citās viedierīcēs, piemēram, planšetēs. Mūsu aktīvajiem mobilā interneta lietotājiem dāvināsim vēl vienu SIM karti ar papildu interneta apjomu izmantošanai Latvijā un citur Eiropā. Esmu pārliecināts, ka “Tele2” būs tirgū vislabākais piedāvājums!” uzsver “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

“Sarunas ir un būs viens no vērtīgākajiem mobilo sakaru pakalpojumiem, tāpēc sagatavojām mūsu klientiem vēl vienu patīkamu pārsteigumu – neierobežotus zvanus un īsziņas uz visiem tīkliem Latvijā un patiesi brīvu sakaru pieredzi visā Eiropā – saziņai ar mājām vai jebkuru citu Eiropas valsti. Savukārt populārākajos tarifu plānos iekļāvām arī neierobežotus zvanus no Latvijas uz Eiropu,” skaidro V. Vancovičs.

“Zelts 500 MB” un “Zelts 2 GB” klienti turpmāk lietos mobilo internetu, neierobežoti zvanīs un sūtīs īsziņas uz visiem tīkliem Latvijā, kā arī brīvi lietos mobilos pakalpojumus jebkurā Eiropas valstī kā mājās atbilstoši tarifu plānā iekļautajam mobilā interneta apjomam par attiecīgi 8,49 eiro un 11,99 eiro.

Pieprasītāko tarifu plānu – “Zelts 6 GB” un “Zelts Bezlimits” – klienti varēs neierobežoti zvanīt un sūtīt īsziņas ne tikai Latvijā, bet arī no Latvijas uz Eiropu un Eiropā. “Zelts 6 GB” klienti zvanīs, sūtīs un savā tarifu plānā iekļautos datus bez ierobežojumiem lietos gan Latvijā – šobrīd modernākajā un ātrākajā jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ tīklā, gan arī Eiropā par 16,99 eiro mēnesī. Savukārt “Zelts Bezlimits” tarifu plāna lietotāji Latvijā turpinās lietot mobilo sakaru pakalpojumus bez ierobežojumiem un Eiropā ik mēnesi varēs izmantot mobilo internetu 6 GB apjomā par 21,99 eiro mēnesī.

Papildu tarifu plānos “Zelts 2 GB”, “Zelts 6 GB” un “Zelts Bezlimits” pieejamajam mobilā interneta apjomam “Tele2” dāvinās izmantošanai planšetdatorā vai citā ierīcē vēl vienu datu pieslēgumu ar atbilstoši tarifu plānam iekļautiem 300 MB,  1 GB vai 2 GB mēnesī vēl aktīvākai mobilā interneta lietošanai gan Latvijā, gan Eiropā.

Pēc jaunākajiem SPRK mērījumiem** “Tele2” ir līderis, nodrošinot labāko runas pārraides kvalitāti un vidēji lielāko mobilā interneta lejupielādes ātrumu Latvijā. Uzņēmumam ir Baltijā modernākais mobilo sakaru tīkls, kas nodrošina augstāko sakaru kvalitāti, kā arī ātrākos jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus. “Tele2” 4G+ tīkls šobrīd ir pieejams 26% iedzīvotāju 44 apdzīvotās vietās visā Latvijā, savukārt Rīgā, Jūrmalā, Rēzeknē, Daugavpilī un Ventspilī jau darbojas “Tele2” 4G++ tīkls.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for as
as - 2. maijs, 2017 Atbildēt

Nuss, sākam ņemšanos!
Kāds ir sarēķinājis, kas pašreiz ir izdevīgāk “parastam” cilvēkam: 300min./2GB starp 3 operatoriem? Agrāk varēja šo vai līdzīgu komplektu lietot par 5€/mēn., diez cik ir tagad?

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda