Sākums Internets “Tele2” atver saziņu Eiropā un piedāvā jaunas interneta lietošanas iespējas

“Tele2” atver saziņu Eiropā un piedāvā jaunas interneta lietošanas iespējas

3 minūtes lasīšanai

Mobilo sakaru operators “Tele2” jūnijā klientiem sāks piedāvāt būtiski pārstrādātu piedāvājumu portfeli, ievērojami paplašinot tarifu plānu iespējas un nodrošinot izcilu mobilā interneta piedāvājumu ar lielāko tarifu plānos iekļauto mobilā interneta apjomu lietošanai Eiropā*. Visos tarifu plānos būs iekļautas neierobežotas mobilās sarunas Eiropā, un populārākajos – arī neierobežoti zvani no Latvijas uz Eiropu. Tāpat jaunajos “Tele2” tarifos būs iekļauti neierobežoti zvani uz visiem tīkliem Latvijā.

“Mūsu klientiem ir nepieciešams pats labākais! Mobilais internets ir svarīgs, īpaši ārzemēs, kur nepieciešams ātri atrast vajadzīgo maršrutu vai adresi, izmantojot navigācijas aplikācijas. Latvijā “Tele2” klienti jau tagad bauda ātrākā 4G tīkla priekšrocības un ikdienā aktīvi izmanto mobilo internetu, nemeklējot alternatīvas un neuztraucoties par izmaksām. Vēlamies, lai arī Eiropā mūsu klientiem nebūtu sevi jāierobežo un jāatsakās no ērtajiem interneta lietošanas paradumiem. Tāpēc kā mobilā interneta līderis Latvijā nolēmām sagatavot mūsu klientiem patiesi izdevīgu piedāvājumu – trijos mūsu tarifu plānos bez ierobežojumiem lietot iekļauto mobilo internetu gan Latvijā, gan Eiropā. Un lai klienti patiesi justos Eiropā kā mājās, esam padomājuši par klientu pieaugošo vajadzību papildus telefonam izmantot internetu arī citās viedierīcēs, piemēram, planšetēs. Mūsu aktīvajiem mobilā interneta lietotājiem dāvināsim vēl vienu SIM karti ar papildu interneta apjomu izmantošanai Latvijā un citur Eiropā. Esmu pārliecināts, ka “Tele2” būs tirgū vislabākais piedāvājums!” uzsver “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

“Sarunas ir un būs viens no vērtīgākajiem mobilo sakaru pakalpojumiem, tāpēc sagatavojām mūsu klientiem vēl vienu patīkamu pārsteigumu – neierobežotus zvanus un īsziņas uz visiem tīkliem Latvijā un patiesi brīvu sakaru pieredzi visā Eiropā – saziņai ar mājām vai jebkuru citu Eiropas valsti. Savukārt populārākajos tarifu plānos iekļāvām arī neierobežotus zvanus no Latvijas uz Eiropu,” skaidro V. Vancovičs.

“Zelts 500 MB” un “Zelts 2 GB” klienti turpmāk lietos mobilo internetu, neierobežoti zvanīs un sūtīs īsziņas uz visiem tīkliem Latvijā, kā arī brīvi lietos mobilos pakalpojumus jebkurā Eiropas valstī kā mājās atbilstoši tarifu plānā iekļautajam mobilā interneta apjomam par attiecīgi 8,49 eiro un 11,99 eiro.

Pieprasītāko tarifu plānu – “Zelts 6 GB” un “Zelts Bezlimits” – klienti varēs neierobežoti zvanīt un sūtīt īsziņas ne tikai Latvijā, bet arī no Latvijas uz Eiropu un Eiropā. “Zelts 6 GB” klienti zvanīs, sūtīs un savā tarifu plānā iekļautos datus bez ierobežojumiem lietos gan Latvijā – šobrīd modernākajā un ātrākajā jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ tīklā, gan arī Eiropā par 16,99 eiro mēnesī. Savukārt “Zelts Bezlimits” tarifu plāna lietotāji Latvijā turpinās lietot mobilo sakaru pakalpojumus bez ierobežojumiem un Eiropā ik mēnesi varēs izmantot mobilo internetu 6 GB apjomā par 21,99 eiro mēnesī.

Papildu tarifu plānos “Zelts 2 GB”, “Zelts 6 GB” un “Zelts Bezlimits” pieejamajam mobilā interneta apjomam “Tele2” dāvinās izmantošanai planšetdatorā vai citā ierīcē vēl vienu datu pieslēgumu ar atbilstoši tarifu plānam iekļautiem 300 MB,  1 GB vai 2 GB mēnesī vēl aktīvākai mobilā interneta lietošanai gan Latvijā, gan Eiropā.

Pēc jaunākajiem SPRK mērījumiem** “Tele2” ir līderis, nodrošinot labāko runas pārraides kvalitāti un vidēji lielāko mobilā interneta lejupielādes ātrumu Latvijā. Uzņēmumam ir Baltijā modernākais mobilo sakaru tīkls, kas nodrošina augstāko sakaru kvalitāti, kā arī ātrākos jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus. “Tele2” 4G+ tīkls šobrīd ir pieejams 26% iedzīvotāju 44 apdzīvotās vietās visā Latvijā, savukārt Rīgā, Jūrmalā, Rēzeknē, Daugavpilī un Ventspilī jau darbojas “Tele2” 4G++ tīkls.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Internets

One Comment

  1. Avatar photo

    as

    2. maijs, 2017 at 12:21

    Nuss, sākam ņemšanos!
    Kāds ir sarēķinājis, kas pašreiz ir izdevīgāk “parastam” cilvēkam: 300min./2GB starp 3 operatoriem? Agrāk varēja šo vai līdzīgu komplektu lietot par 5€/mēn., diez cik ir tagad?

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…