28. aprīlis, 2017

Latvijā oficiāli sākta jauno Samsung Galaxy S8 un S8+ tirdzniecība

No šodienas tirdzniecībā Latvijā pieejami jaunākie Samsung viedtālruņi – un S8+. Abus modeļus raksturo kvalitatīvais Infinity ekrāns, kas sniedzas no vienas tālruņa malas līdz otrai, un virkne mūsdienīgu funkciju, piemēram, acs skeneris drošībai, uzlabota kamera, jaudīgāks procesors un citas.
un S8+ jau saņēmuši atzinīgas atsauksmes no pirmajiem ierīces īpašniekiem – “Viens no lielākajiem plusiem ir jaunā modeļa dizains – tas labi ieguļ rokā un ar to ir patīkami un ērti strādāt. Turklāt tam vairs nav fiziskas mājas pogas, kas ļāvusi palielināt ekrāna izmēru. Arī tehniski telefons ir ļoti ātrs un visas funkcijas izpilda vienreizēji,” stāsta Samsung S8+ īpašnieks Uldis Ozols, kurš plašāk zināms kā kanāla UldonsTV veidotājs. Viņš atzīst, ka šis telefons kļuvis par viņa šī gada lielāko atklājumu.
Savukārt Elvis Burdājs, kurš Samsung pasūtījis tieši pirms brauciena uz Skandināvijas valstīm, īpaši novērtē ierīces kameru: “Tā nav pievīlusi ne fotografējot ziedus Zviedrijā, ne tumšās ejas cietoksnī Somijā, Suomenlinna salā. Arī priekšējā kamera pārsteidz ne mazāk – ar autofokusu un F1.7 objektīvu. Esmu apmierināts un domāju, ka S8 ir soli priekšā citiem.” Viņaprāt, ērts ir arī lielais ekrāns, kas vienlaicīgu vairāku uzdevumu veikšanu padara vienkāršāku un pārskatāmāku.
Jaunie un S8+ kopš 29. marta bija pieejami arī iepriekšpasūtīšanā, kas nepacietīgākajiem ļāva ierīces saņemt vēl pirms tās nonāca plašākā tirdzniecībā. Iepriekšpasūtīšanas rezultāti liecina, ka trešdaļa klientu izvēlējušies pelēkās modeli, savukārt pārsteidzoši daudz (42%) jaunās ierīces īpašnieku priekšroku devuši lielākajam no abiem telefoniem – S8+ ar 6,2 collu ekrānu, pat divkārt pārsniedzot uzņēmuma sākotnējās prognozes.  Līdzīga tendence novērojama arī Eiropas mērogā. 

8 lietas, kas jāzina par jauno Samsung un S8+

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda