3. maijs, 2017

"Apple" ceturkšņa peļņa pieaugusi par 4,9%

informācijas tehnoloģiju gigants “ Inc.” šā biznesa gada otrajā ceturksnī, kas noslēdzās martā, strādāja ar nedaudz vairāk kā 11 miljardu dolāru (10,08 miljardu eiro) tīro peļņu un tas ir par 4,9% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pirms gada, teikts uzņēmuma otrdien publiskotajā paziņojumā.
Peļņas kāpumu galvenokārt veicinājis tirdzniecības apjoms, kas ceturksnī palielinājies par 4,6% – līdz 52,9 miljardiem dolāru.
Taču viedtelefonu “iPhone” tirdzniecības apjoms ceturksnī nedaudz samazinājies – līdz 50,8 miljoniem vienību.
“Apple” Tims Kuks viedtālruņu pārdošanas apjoma kritumu skaidro ar patērētāju vēlmi nogaidīt, ņemot vērā neskaidrības par nākamās paaudzes “iPhone”.
Tāpat uzņēmums otrdien paziņoja, ka direktoru padome apstiprinājusi papildu 50 miljardu dolāru atvēlēšanu dividendēm un akciju atpirkšanai, tādējādi paaugstinot līdz 300 miljardiem dolāru kopējo līdzekļu apjomu, ko paredzēts tērēt šai programmai nākamajos divos gados.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda