27. septembris, 2017

Reinis Nitišs startēs ''Rally Liepāja''

pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieks, jēkabpilietis Reinis ekipāžā ar stūrmani Māri Neikšānu no 6. līdz 8. oktobrim startēs Eiropas rallija čempionāta sezonas noslēdzošajā posmā .
2015. gada ziemā Reinis Nitišs, rallija trenera un stūrmaņa Māra Neikšāna virsvadībā, Liepājā piedalījās savā pirmajā rallijā – toreiz ar priekšpiedziņas R2 grupas auto. Atgriešanās vēju pilsētā notiks jau nopietnākā ieskaitē, startējot ar N4 grupas Mitsubishi Evo IX, ko sagatavojusi Neiksans Rally Sport komanda.
“Šis būs trešais manā sacīkšu braucēja karjerā un otrais ar pilnpiedziņas auto. Atšķirībā no rallijkrosa, rallija distances daudzie kilometri liek ļoti ilgu laiku uzturēt augstu koncentrēšanās līmeni, allaž ir jābūt gatavam negaidītiem apstākļu pavērsieniem. Tas viss kombinācijā ar Māra [Neikšāna], kā trenera, padomiem, ikreiz man sniedz jaunu pieredzi un ļauj pilnveidot savu braukšanas tehniku un spēju adaptēties iepriekš neparedzētām situācijām,” iesāk Reinis .
“Pateicoties Circle K atbalstam šis man būs jau otrais šogad, un uz sacensībām došos ar nesen gūtu pieredzes bagāžu. Tas šoreiz būs ļoti svarīgi, jo rallijs sāksies ar kvalifikācijas ātrumposmu – lai gan ātrumposms īss, tajā uzrādītais rezultāts var ietekmēt visu turpmāko rallija gaitu, tādēļ labs sniegums būs jārāda jau no pirmajiem sacīkšu distances metriem.”
Reinim [Nitišam] sniedz citādāku perspektīvu uz lietām, kas notiek un var notikt sacīkšu laikā. Lai arī mūsu pamatmērķis ir sasniegt rallija finišu, kas pie vairāk nekā 200 km distances jau pats par sevi būs liels izaicinājums, uz Liepāju nedosimies atpūtas braucienā – cīnīsimies par iespējami labāko rezultātu,” stāsta Māris Neikšāns, Reiņa Nitiša stūrmanis un rallija treneris.
Rally Liepāja norisināsies no 6. līdz 8. oktobrim Liepājā un tās apkārtnē. Reiņa Nitiša un Māra Neikšāna ekipāžas starts Rally Liepāja iespējams pateicoties atbalstam, ko sniedz Circle K, IF Apdrošināšana, Neiksans Rally Sport, Ošukalns, , un Latvijas Gāze. Informatīvo atbalstu nodrošina DELFI.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda