27. septembris, 2017

''Digital Freedom Festival'' sadarbībā ar ''Norvik'' banku rīkos diskusiju par naudas nākotni

Digital Freedom Festival sadarbībā ar festivāla oficiālo banku – Norvik rīko diskusiju par naudas nākotni (Future of Money). Tajā diskusijas dalībnieki apspriedīs kā tehnoloģiju attīstība ietekmē tik svarīgu mūsu dzīves elementu kā nauda. Diskusija notiks 28. novembrī pulksten 18:00, kopstrādes telpā OraculeTang Space (Doma laukumā 2, Rīgā).
Naudas nākotne ir neskaidra. Blockchain tehnoloģijas un kriptovalūtas ietekmē gan tradicionālās finanšu sistēmas, gan veidus, kā mēs veicam norēķinus. Tie ir revolucionāri mehānismi, kas maina veidus, kādā mēs veicam tiešsaistes darījumus, maksājumus, piedāvājot cilvēkiem pārredzamus, ātrākus, lētākus un drošākus transakciju risinājumus. Finanšu tehnoloģiju attīstība ir strauja un tā met lielu izaicinājumu gan tradicionālajām bankām, gan likumdevējiem.
Digital Freedom Festival līdzdibinātājs Juris Šleiers: ”Pasaules vadošie eksperti prognozē, ka tuvākajās desmitgadēs monetārās sistēmas piedzīvos būtiskas izmaiņas un tām ir nepieciešami inovatīvi veidi kā pielāgoties jaunajiem izaicinājumiem. Kāda izskatīsies mūsu ikdiena, brīdī, kad finanšu tehnoloģijas attīstības ietekmē vairs nepastāvēs fiziska nauda un norēķinus veiksim tikai ar telefonu, nav paredzams. Tas vienlaikus šķiet riskanti un aizraujoši. Mūsu diskusijā mēģināsim iezīmēt aktuālākās tendences finanšu tehnoloģiju jomā.”
Norvik valdes priekšsēdētājs Olivers Bramvels: “Milzīgā interese par pirmo Digital Freedom Festival projekta ietvaros rīkoto diskusiju Future of money, liecina, ka esam aktīva sabiedrība, kas seko līdzu finanšu nozares pārmaiņām. Šajā tikšanās reizē runāsim par kriptovalūtu un to, ko tā nozīmē finanšu nākotnei, apspriedīsim jautājumu, kādēļ tā piedzīvo popularitāti un kāda ir tās .”
Diskusijā piedalīsies lojalitātes programmas PINS Gabi Kūls (Gabi Kool), Bitfury Group galvenais informācijas speciālists Aleks Petrovs (Alex Petrov) un Microsoft Latvia vadītāja Renāte Strazdiņa. Diskusijas moderators Norvik Bankas valdes priekšsēdētājs Olivers Bramvels (Oliver Bramwell).
Diskusija notiks angļu valodā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.