Sākums IT sasniegumi, bizness ''Digital Freedom Festival'' sadarbībā ar ''Norvik'' banku rīkos diskusiju par naudas nākotni

''Digital Freedom Festival'' sadarbībā ar ''Norvik'' banku rīkos diskusiju par naudas nākotni

2 minūtes lasīšanai

Festival sadarbībā ar festivāla oficiālo banku – Norvik Banka – rīko diskusiju par naudas nākotni (Future of Money). Tajā diskusijas dalībnieki apspriedīs kā tehnoloģiju attīstība ietekmē tik svarīgu mūsu dzīves elementu kā nauda. Diskusija notiks 28. novembrī pulksten 18:00, kopstrādes telpā OraculeTang Space (Doma laukumā 2, Rīgā).
Naudas ir neskaidra. Blockchain un kriptovalūtas ietekmē gan tradicionālās finanšu , gan veidus, kā mēs veicam norēķinus. Tie ir revolucionāri mehānismi, kas maina veidus, kādā mēs veicam tiešsaistes darījumus, maksājumus, piedāvājot cilvēkiem pārredzamus, ātrākus, lētākus un drošākus transakciju risinājumus. Finanšu tehnoloģiju attīstība ir strauja un tā met lielu izaicinājumu gan tradicionālajām bankām, gan likumdevējiem.
Digital Freedom Festival līdzdibinātājs Juris Šleiers: ”Pasaules vadošie eksperti prognozē, ka tuvākajās desmitgadēs monetārās sistēmas piedzīvos būtiskas izmaiņas un tām ir nepieciešami inovatīvi veidi kā pielāgoties jaunajiem izaicinājumiem. Kāda izskatīsies mūsu ikdiena, brīdī, kad finanšu tehnoloģijas attīstības ietekmē vairs nepastāvēs fiziska nauda un norēķinus veiksim tikai ar telefonu, nav paredzams. Tas vienlaikus šķiet riskanti un aizraujoši. Mūsu diskusijā mēģināsim iezīmēt aktuālākās tendences finanšu tehnoloģiju jomā.”
Norvik valdes priekšsēdētājs Olivers Bramvels: “Milzīgā interese par pirmo Digital Freedom Festival projekta ietvaros rīkoto diskusiju Future of money, liecina, ka esam aktīva sabiedrība, kas seko līdzu finanšu nozares pārmaiņām. Šajā tikšanās reizē runāsim par kriptovalūtu un to, ko tā nozīmē finanšu nākotnei, apspriedīsim jautājumu, kādēļ tā piedzīvo popularitāti un kāda ir tās .”
Diskusijā piedalīsies lojalitātes programmas PINS Gabi Kūls (Gabi Kool), Bitfury Group galvenais informācijas speciālists Aleks Petrovs (Alex Petrov) un Latvia vadītāja Renāte Strazdiņa. Diskusijas moderators Norvik Bankas valdes priekšsēdētājs Olivers Bramvels (Oliver Bramwell).
Diskusija notiks angļu valodā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Notikuši modernizācijas darbi Tele2 tīklā

“tele2”, īstenojot vērienīgus tīkla attīstības projektus, pēdējo divu gadu laikā palielinā…