27. septembris, 2017

''Digital Freedom Festival'' sadarbībā ar ''Norvik'' banku rīkos diskusiju par naudas nākotni

sadarbībā ar festivāla oficiālo banku – Norvik Banka – rīko diskusiju par naudas nākotni (Future of Money). Tajā diskusijas dalībnieki apspriedīs kā tehnoloģiju ietekmē tik svarīgu mūsu dzīves elementu kā nauda. Diskusija notiks 28. novembrī pulksten 18:00, kopstrādes telpā OraculeTang Space (Doma laukumā 2, Rīgā).
Naudas nākotne ir neskaidra. Blockchain tehnoloģijas un kriptovalūtas ietekmē gan tradicionālās finanšu sistēmas, gan veidus, kā mēs veicam norēķinus. Tie ir revolucionāri mehānismi, kas maina veidus, kādā mēs veicam tiešsaistes darījumus, maksājumus, piedāvājot cilvēkiem pārredzamus, ātrākus, lētākus un drošākus transakciju risinājumus. Finanšu tehnoloģiju ir strauja un tā met lielu izaicinājumu gan tradicionālajām bankām, gan likumdevējiem.
līdzdibinātājs Juris Šleiers: ”Pasaules vadošie eksperti prognozē, ka tuvākajās desmitgadēs monetārās sistēmas piedzīvos būtiskas izmaiņas un tām ir nepieciešami inovatīvi veidi kā pielāgoties jaunajiem izaicinājumiem. Kāda izskatīsies mūsu ikdiena, brīdī, kad finanšu tehnoloģijas attīstības ietekmē vairs nepastāvēs fiziska nauda un norēķinus veiksim tikai ar telefonu, nav paredzams. Tas vienlaikus šķiet riskanti un aizraujoši. Mūsu diskusijā mēģināsim iezīmēt aktuālākās tendences finanšu tehnoloģiju jomā.”
Norvik Bankas valdes priekšsēdētājs Olivers Bramvels: “Milzīgā interese par pirmo projekta ietvaros rīkoto diskusiju Future of money, liecina, ka esam aktīva sabiedrība, kas seko līdzu finanšu nozares pārmaiņām. Šajā tikšanās reizē runāsim par kriptovalūtu un to, ko tā nozīmē finanšu nākotnei, apspriedīsim jautājumu, kādēļ tā piedzīvo popularitāti un kāda ir tās drošība.”
Diskusijā piedalīsies lojalitātes programmas PINS vadītājs Gabi Kūls (Gabi Kool), Bitfury Group galvenais informācijas speciālists Aleks Petrovs (Alex Petrov) un Latvia vadītāja Renāte Strazdiņa. Diskusijas moderators Norvik Bankas valdes priekšsēdētājs Olivers Bramvels (Oliver Bramwell).
Diskusija notiks angļu valodā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda