3. aprīlis, 2017

Saules dūriens Barselonā

Vakar Spānijā noslēdzās Monster Energy pasaules rallijkrosa čempionāta 2017. gada sezonas pirmais posms of Barcelona. Saulainos un siltos laika apstākļos Reinis Nitišs trešajā un ceturtajā kvalifikācijā uzrādīja attiecīgi 9. un 12. ātrāko laiku, kas kopvērtējumā viņam deva 10. pozīciju un iespēju startēt pusfinālā. Pusfināla startā Nitišs pieļāva kļūdu, kuras rezultātā aizkavējās uz starta līnijas. Lai gan brauciena laikā jēkabpilietis atguva vairākas sekundes, visu zaudēto šoreiz atspēlēt neizdevās un pusfināla finišu Nitišs sasniedza sestais, nekvalificējoties finālbraucienam. EKS komandas pilots pirmo reizi sacensībās startēja ar S1 EKS RX automašīnu, izcīnot 8 punktus un Pasaules RX čempionāta kopvērtējumā ierindojoties 10. vietā.
“Šodien abi braucieni noritēja pa sausu trasi un varējām “kaujas režīmā”, ar pilnu jaudu pārbaudīt darbaspējas. Jāsaka, ka līdz galam jauno ”Audi S1 Supercar” vēl neesmu izpratis – man ir jākrāj nobrauktie apļi un pieredze, lai līdz galējam limitam varētu izmantot visas tehniskās iespējas,” komentē Reinis Nitišs. “Neskatoties uz to, man ir liels prieks, ka abi braucieni izdevās apmierinoši un izpildīju paša uzlikto uzdevumu – iekļūt starp 12 ātrākajiem pilotiem. Tanī pašā laikā ir sāpīgi atskatīties uz pēcpusdienas notikumiem un konstatēt, ka tieši pirms pusfināla starta neliels pārpratums izsita mani no ritma, kamdēļ pieļāvu kļūdu un startēju pāris sekundes vēlāk nekā konkurenti. Tas atstāj nepadarīta darba sajūtu par citādi salīdzinoši veiksmīgo nedēļas nogali, jo apzinos, ka šodien varēju sasniegt vairāk! Pēc trim nedēļām vietu Portugāles posma pusfinālā man neviens nav garantējis, taču esmu pilns apņēmības to izcīnīt!”
 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.