Sākums Televizija LG ''Red Dot'' dizaina konkursā ieguvis divas ''BEST OF THE BEST'' balvas

LG ''Red Dot'' dizaina konkursā ieguvis divas ''BEST OF THE BEST'' balvas

4 minūtes lasīšanai

(LG) guvis ievērojamus panākums šī gada Dot dizaina konkursā, kopumā saņemot 20 Red Dot apgalvojumus par izcilību dizaina jomā, tai skaitā divus “Best of the Best” apbalvojumus. Augstākais “Best of the Best” apbalvojums piešķirts LG SIGNATURE OLED TV W, kā arī Smart InstaView ledusskapim par inovācijām un sniegumu dizaina attīstībā. Red Dot tiek uzskatīta par vienu no pasaulē vadošajām dizaina komisijām līdztekus iF Design Awards un IDEA (Starptautiskā Dizaina Izcilības ).
LG SIGNATURE OLED TV W balvu ieguvis par ievērojamo Picture-on-Wall dizainu, kas iespējams ar OLED revolucionāro pikseļu aptumšošanas kontroles tehnoloģiju, kas attēlo nevainojamu melno toni bez gaismas noplūdēm, nodrošinot neierobežotu kontrastu attiecību. 65 collu W7 televizora izteikti plānais profils, kas ir mazāk nekā 4 mm , uzstādīts uz sienas, rada ilūziju, ka tas pakārts gaisā. LG SIGNATURE OLED TV W saņēma arī 2017 iF Design Awards balvu.
LG InstaView Door-in-Door ledusskapis aprīkots ar 29 collu LCD skārienjūtīgu ekrānu, kas pēc diviem piesitieniem acumirklī kļūst caurspīdīgs, ļaujot lietotājam ielūkoties ledusskapja iekšienē bez nepieciešamības atvērt durvis. Smart Tag izvēlne ļauj lietotājiem ekrānā izvietot digitālas uzlīmes un birkas, lai atzīmētu ledusskapī uzglabātos produktus. Tāpat Smart Tag funkcija nodrošina iespēju ievadīt informāciju par katra produkta derīguma termiņu, lai ledusskapis atgādinātu par derīguma termiņu beigšanos.
Papildu šīm divām “Best of the Best” balvām LG no Red Dot žūrijas saņēma vēl 18 pagodinājumus. LG SIGNATURE OLED , Gram portatīvais , V20 , LG Watch Sport un LG Watch Style, kā arī TONE sērijas bezvadu austiņas un Minibeam projekts ir starp tiem LG produktiem, kuri saņēma atzinību par pirmšķirīgo dizainu un tehnoloģiju inovācijām.
LG Electronics kopā ar citām LG kompānijām, tostarp LG Display un LG Hausys piedalīsies Milānas Dizaina nedēļā no 4. līdz 9. aprīlim, lai izceltu dizaina nozīmību lietotāju ikdienas dzīvē.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Televizija
Comments are closed.

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Revolut laiž klajā Robo digitālo padomu platformu Latvijā, lai automatizētu ieguldījumus

revolut ir laidusi klajā savu Robo digitālās padomu platformas pakalpojumu Latvijā. Jaunai…