3. aprīlis, 2017

LG ''Red Dot'' dizaina konkursā ieguvis divas ''BEST OF THE BEST'' balvas

LG Electronics (LG) guvis ievērojamus panākums šī gada Dot dizaina konkursā, kopumā saņemot 20 Dot apgalvojumus par izcilību dizaina jomā, tai skaitā divus “Best of the Best” apbalvojumus. Augstākais “Best of the Best” apbalvojums piešķirts LG SIGNATURE OLED W, kā arī Smart InstaView ledusskapim par inovācijām un sniegumu dizaina attīstībā. Dot tiek uzskatīta par vienu no pasaulē vadošajām dizaina komisijām līdztekus iF Design Awards un IDEA (Starptautiskā Dizaina Izcilības Balva).
LG SIGNATURE OLED W balvu ieguvis par ievērojamo Picture-on-Wall dizainu, kas iespējams ar OLED revolucionāro pikseļu aptumšošanas kontroles tehnoloģiju, kas attēlo nevainojamu melno toni bez gaismas noplūdēm, nodrošinot neierobežotu kontrastu attiecību. 65 collu W7 televizora izteikti plānais profils, kas ir mazāk nekā 4 mm plāns, uzstādīts uz sienas, rada ilūziju, ka tas pakārts gaisā. LG SIGNATURE OLED W saņēma arī 2017 iF Design Awards balvu.
LG InstaView Door-in-Door ledusskapis aprīkots ar 29 collu skārienjūtīgu ekrānu, kas pēc diviem piesitieniem acumirklī kļūst caurspīdīgs, ļaujot lietotājam ielūkoties ledusskapja iekšienē bez nepieciešamības atvērt durvis. Smart Tag izvēlne ļauj lietotājiem ekrānā izvietot digitālas uzlīmes un birkas, lai atzīmētu ledusskapī uzglabātos produktus. Tāpat Smart Tag funkcija nodrošina iespēju ievadīt informāciju par katra produkta derīguma termiņu, lai ledusskapis atgādinātu par derīguma termiņu beigšanos.
Papildu šīm divām “Best of the Best” balvām LG no Dot žūrijas saņēma vēl 18 pagodinājumus. LG SIGNATURE OLED televizors, Gram portatīvais dators, V20 viedtālrunis, LG Watch Sport un LG Watch Style, kā arī TONE sērijas un Minibeam ir starp tiem LG produktiem, kuri saņēma atzinību par pirmšķirīgo dizainu un tehnoloģiju inovācijām.
LG Electronics kopā ar citām LG kompānijām, tostarp LG Display un LG Hausys piedalīsies Milānas Dizaina nedēļā no 4. līdz 9. aprīlim, lai izceltu dizaina nozīmību lietotāju ikdienas dzīvē.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda