3. aprīlis, 2017

LG ''Red Dot'' dizaina konkursā ieguvis divas ''BEST OF THE BEST'' balvas

(LG) guvis ievērojamus panākums šī gada Red Dot dizaina konkursā, kopumā saņemot 20 Red Dot apgalvojumus par izcilību dizaina jomā, tai skaitā divus “Best of the Best” apbalvojumus. Augstākais “Best of the Best” apbalvojums piešķirts LG SIGNATURE OLED TV W, kā arī Smart InstaView ledusskapim par inovācijām un sniegumu dizaina attīstībā. Red Dot tiek uzskatīta par vienu no pasaulē vadošajām dizaina komisijām līdztekus iF Design Awards un IDEA (Starptautiskā Dizaina Izcilības Balva).
LG SIGNATURE OLED TV W balvu ieguvis par ievērojamo Picture-on-Wall dizainu, kas iespējams ar OLED revolucionāro pikseļu aptumšošanas kontroles tehnoloģiju, kas attēlo nevainojamu melno toni bez gaismas noplūdēm, nodrošinot neierobežotu kontrastu attiecību. 65 collu W7 televizora izteikti plānais profils, kas ir mazāk nekā 4 mm plāns, uzstādīts uz sienas, rada ilūziju, ka tas pakārts gaisā. LG SIGNATURE OLED TV W saņēma arī 2017 iF Design Awards balvu.
LG InstaView Door-in-Door ledusskapis aprīkots ar 29 collu skārienjūtīgu ekrānu, kas pēc diviem piesitieniem acumirklī kļūst caurspīdīgs, ļaujot lietotājam ielūkoties ledusskapja iekšienē bez nepieciešamības atvērt durvis. Smart Tag izvēlne ļauj lietotājiem ekrānā izvietot digitālas uzlīmes un birkas, lai atzīmētu ledusskapī uzglabātos produktus. Tāpat Smart Tag funkcija nodrošina iespēju ievadīt informāciju par katra produkta derīguma termiņu, lai ledusskapis atgādinātu par derīguma termiņu beigšanos.
Papildu šīm divām “Best of the Best” balvām LG no Red Dot žūrijas saņēma vēl 18 pagodinājumus. LG SIGNATURE OLED televizors, Gram portatīvais dators, V20 viedtālrunis, LG Watch Sport un LG Watch Style, kā arī TONE sērijas bezvadu un Minibeam ir starp tiem LG produktiem, kuri saņēma atzinību par pirmšķirīgo dizainu un tehnoloģiju inovācijām.
kopā ar citām LG kompānijām, tostarp LG Display un LG Hausys piedalīsies Milānas Dizaina nedēļā no 4. līdz 9. aprīlim, lai izceltu dizaina nozīmību lietotāju ikdienas dzīvē.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda