Sākums Jaunumi LG Electronics prezentē jaunākos dzīvesstila OLED televizorus

LG Electronics prezentē jaunākos dzīvesstila OLED televizorus

3 minūtes lasīšanai
lg pose

LG Electronics (LG) prezentē jaunākos dzīvesstila OLED televizorus no LG OLED Objet kolekcijas: Posé (LX1) un Easel(65Art90). Iezīmējot jaunu virzienu premium segmenta televizoriem, LG OLED Objet kolekcija noteikti stiprinās LG augošo reputāciju kā dzīvesstila inovāciju līderim. Posé jau ir pieejams veikalos Latvijā, bet Easel būs pieejams no 2023. gadā.

LG OLED Posé ir pieejams ar 42 un 55 collu ekrānu, un tam ir 4K ekrāna izšķirtspēja un 100 Hz intensitāte. Posé ir procesora Alpha 9 Gen 5 AI jaunākā versija un AI/viedās funkcijas. Attēla kvalitāte ir labāka nekā jebkad agrāk, tam izmantojot AI Picture Pro procesoru un OLED evo paneli. Šajā televizorā ir pieejama Dynamic Vivid, Dynamic Tone Mapping Pro un Dolby Vision IQ FILMMAKER MODETM. Savukārt gluds, no artefaktiem brīvs un spilgts attēls tiek panākts ar VRR un HDR10. Poséir vislabākā skaņas kvalitāte, pateicoties AI Sound Pro un AI Acoustic Tuning.

Televizors ne tikai izskatās stilīgs no visiem leņķiem, bet arī nodrošina elpu aizraujošu OLED evo attēla kvalitāti, kas saglabājas nevainojami nemainīga no praktiski jebkura skatu punkta. Savukārt, kad uz tā neskatās filmas vai šovus, Posé var ieslēgt galerijas režīmu, kas ļauj lietotājiem parādīt mākslas darbus vai fotogrāfijas uz LG pašgaismotajām kanvām un pārvērst telpu izsmalcinātā mākslas galerijā.

Easel – ar automātisku auduma pārsegu, gluži kā molberts ar gleznu

LG OLED Objet kolekcijas Easel (65Art90) televizors piedāvā vislabāko attēla kvalitāti, kādu vien varētu gaidīt no LG OLEDtelevizora. Tam izstrādāts bezrūpīgi elegants dizains – šī apzīmējuma labākajā nozīmē, kas var uzlabot jebkuras mājas interjeru. Kā jau liecina nosaukums, televizors atgādina gleznošanai vai mākslas darba izstādīšanai izmantotu molbertu, kas ir tā burvīgajām krāsām un LG pašizgaismotajai ekrāna tehnoloģijai piemērots formas faktors. Easel ir arī pārvietojams auduma pārsegs, kuru var kontrolēt ar televizora tālvadības pulti. Iestatot Line View, pārsegs paslīd uz augšu, samazinot redzamā ekrāna lielumu un ļaujot lietotājiem piekļūt noderīgām funkcijām un režīmiem, piemēram, datumam un laikam, kā arī audio atskaņotājam.

Līdzīgi citiem LG OLED premium klases 2022. gada televizoriem, jaunais, mākslinieciski iedvesmotais modelis izmanto OLED evo tehnoloģiju, lai attēli būtu neiedomājami līdzīgi dzīvei, un sniegtu tīrskata, kinematogrāfisku skatīšanās pieredzi. Ar LGvisprogresīvākajiem attēla algoritmiem un procesoru α9 Gen5 AI, LG OLED paaugstina televizora pašgaismes pikseļu spēju nodrošināt vislielāko skaidrību, mazu detaļu asumu, kontrastu un krāsas attēliem, kas maksimāli pietuvinātas dabā esošajām krāsām, kā to iecerējis satura veidotājs.

Izsmalcinātais televizors arī nodrošina bagātīgu, spēcīgu skaņu ar 80W, 4,2 kanālu skaņas sistēmu, kas palīdz dzīvojamajā istabā sajust kinoteātra gaisotni. Izmantojot auduma elementus, arī pārvietojamo pārsegu, kuru izgatavojusi inovatīvā Dānijas tekstila kompānija Kvadrat, LG unikālais, jaunais produkts lepojas ar maigu, modernu estētiku, kas vairo dzīvojamās vides vērtību.

Šogad LG ir saņēmusi 13 balvas, kuru vidū ir prestižā Zelta balva 2022. gada International Design Excellence Awards (IDEA). Ikgadējā Industrial Designers Society of America (IDSA) balva IDEA līdzās iF Design Award un Red Dot Design Award tiek uzskatīta par vienu no pasaules augstākā līmeņa dizaina balvu programmām, kas izceļ nozīmīgus sasniegumus rūpnieciskajā dizainā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…