Sākums Jaunumi Gada pirmajos deviņos mēnešos Tet grupas apgrozījums sasniedz 231 miljonu eiro

Gada pirmajos deviņos mēnešos Tet grupas apgrozījums sasniedz 231 miljonu eiro

2 minūtes lasīšanai
Tet logo

2022. gada pirmajos deviņos mēnešos grupas apgrozījums audzis par 32%, sasniedzot 231 miljonu eiro, liecina neauditētie finanšu rezultāti. Vienlaikus infrastruktūras un pakalpojumu attīstībā līdz šim jau veiktas investīcijas 25,2 miljonu eiro vērtībā.

“Šobrīd atrodamies izaicinošā un vienlaikus iespēju pilnā laikā. Uzņēmējdarbībā saskaramies ar inflācijas un īpaši energoresursu izmaksu pieaugumu. Tas liek ar arvien lielāku prioritāti turpināt ieviest efektivitātes risinājumus un īstenot biznesa procesu digitalizāciju, lai veiksmīgāk pielāgotos mainīgajai situācijai,” saka Tet valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks. “No otras puses – ir īstais brīdis ieviest jaunus uz nākotni orientētus risinājumus. Piemēram, esam uzsākuši viedās projektu Ķīpsalā, ieviešot viedā apgaismojuma pilotprojektu. Tam ir potenciāls samazināt šobrīd īpaši aktuālās elektroenerģijas izmaksas līdz pat 90%, turklāt tas ir tikai sākums nākotnes iespējām.”

Stabilu vietu nozarē saglabā pasaules klases televīzijas platforma Tet TV+, klientu skaitam augot par 40%. Tet saviem skatītājiem šoruden sagādājis gan pasaules gaidītāko seriā pirmizrādes, gan plašu Latvijas satura piedāvājumu. Tet radītā oriģinālsatura skatījumu līderos jau nokļuvusi realitātes šova “Caur ērkšķiem uz…” jaunā sezona, bērnu “Ričija Rū pasakas” un Andreja Ēķa seriāls “Tarakāni tavā galvā”. Tikpat plašs un aizraujošs Tet oriģinālsatura piedāvājums skatītājus sagaida arī turpmāk – jau 27.oktobrī iznāks seriāls “Anna no Zaļkalniem” ar Rēziju Kalniņu un Tālivaldi Lasmani galvenajās lomās. Savukārt Jaunā Rīgas teātra aktieri radījuši mākslas filmu “Sēklis”, kas izklaides platformā skatāma vienlaicīgi ar izrādīšanu uz lielā ekrāna. Bagātīgs piedāvājums ir arī bērnu satura klāstā – “Ričijs Rū un ” mazākajiem skatītājiem māca par pamatiem drošībai internetā, un pavisam drīz ar jaunām sezonām pie skatītājiem nonāks “Mazā Mula lielajā mākslas pasaulē” un “Emī un Rū”.

Turpinot pakalpojumu kvalitātes uzlabošanas projektus klientiem ir nogādāti jau 60 tūkstoši jauni papildu WiFi rūteri, lai uzlabotu interneta lietošanas pieredzi mājās. Ar labiem rezultātiem aizrit testi pasaules tirgū jaunai tehnoloģijai, kas bez vadu izbūves ļaus nodrošināt jaudīgu internetu ar optiskā interneta ātrumu līdz pat 1 Gbit/s.

Strauji attīstās arī mākoņpakalpojumu bizness, pateicoties stabili augošam pieprasījumam Latvijā un eksporta tirgos. Šobrīd Tet ir vairāk nekā divas reizes paplašinājis mākoņu platformu Tet Cloud un sāk piedāvāt datu izvietošanu ne tikai Latvijā, bet arī Dānijā, veicinot kopējo Latvijas pakalpojumu konkurētspēju.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…