20. marts, 2020

Go3 visiem klientiem dod pieeju bērnu TV kanāliem

Go3 straumēšanas platforma no šodienas iekļauj 3 aizraujošus bērnu TV kanālus visos abonementa plānos. Kanāli Kidzone+, Nickelodeon, Nick Jr. būs pieejami visiem abonentiem līdz aprīļa beigām bez papildu maksas.

 • Kidzone+ ir kanāls bērniem, un tā mērķis ir iesaistīt, izglītot un radīt jaunākiem bērniem droša satura vidi. Šeit bērni atradīs visas jaunākās un aizraujošākās multfilmas. Kanāla satura atlase tiek veikta atbildīgi un ierunāšanu veic labākie pašmāju aktieri.
 • Nickelodeon ir bērniem un pusaudžiem paredzēts kanāls. Kanāls piedāvā seriālus, multfilmas un izglītojošus raidījumus latviešu valodā.
 • Nick Jr. kanālā tiek pārraidītas izglītojošas un izklaidējošas multfilmas pašiem mazākajiem skatītājiem. Šajā kanālā bērni var ne tikai sekot iemīļoto varoņu piedzīvojumiem, bet arī apgūt sociālās prasmes un attīstīt iztēli.

Tāpat, jau kopš 1. marta visiem Go3 lietotājiem ir pieejams arī pavisam jauns vietējais kanāls bērniem – TV3 Mini. Tā ir izklaide bērniem drošā vidē, kurā atrodams plašs animāciju klāsts, tostarp iemīļotās Volta Disneja pārraides, kā arī populārākās pilnmetrāžas animācijas filmas, izglītojoši raidījumi un aizraujošas filmas visai ģimenei. Viss saturs ir pieejams latviešu valodā.

Zilvaras Zinkevicius, Baltijas reģiona sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītājs: “Go3, kas ir lielākā satura platforma Baltijā, šobrīd pievienojas aizvien vairāk jaunu lietotāju. Mēs pieņēmām lēmumu atbalstīt ģimenes šajā mums visiem īpašajā laikā. Go3 novēl ikvienam saglabāt mieru un rūpēties par tuvākajiem.”

Go3 nepārtraukti papildina satura katalogu ar jaunākajām filmām un seriāliem, dokumentālajiem raidījumiem un saturu bērniem. Go3 sniedz iespēju skatīties ne tikai vairāk kā 35 kanālus tiešraidē, bet arī baudīt Holivudas jaunākās grāvējfilmas, seriālus un labāko vietējo kino un seriālu saturu no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas. Pašlaik platformā ir pieejamas vairāk nekā 1000 filmas un seriāli.

Platforma Go3 ir pieejama viedtālruņos un planšetdatoros ar iOS un operētājsistēmām, datoros vietnē Go3.lv, TV (ar Tizen) un televizoros, kā arī citas ierīcēs ar TV operētājsistēmām. Platformā pieejamo saturu ir iespējams skatīties televizorā arī ar Chromecast risinājumu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda