20. marts, 2020

Go3 visiem klientiem dod pieeju bērnu TV kanāliem

Go3 video straumēšanas platforma no šodienas iekļauj 3 aizraujošus bērnu TV kanālus visos abonementa plānos. Kanāli Kidzone+, Nickelodeon, Nick Jr. būs pieejami visiem abonentiem līdz aprīļa beigām bez papildu maksas.

  • Kidzone+ ir kanāls bērniem, un tā mērķis ir iesaistīt, izglītot un radīt jaunākiem bērniem droša satura vidi. Šeit bērni atradīs visas jaunākās un aizraujošākās multfilmas. Kanāla satura atlase tiek veikta atbildīgi un ierunāšanu veic labākie pašmāju aktieri.
  • Nickelodeon ir bērniem un pusaudžiem paredzēts kanāls. Kanāls piedāvā seriālus, multfilmas un izglītojošus raidījumus latviešu valodā.
  • Nick Jr. kanālā tiek pārraidītas izglītojošas un izklaidējošas multfilmas pašiem mazākajiem skatītājiem. Šajā kanālā bērni var ne tikai sekot iemīļoto varoņu piedzīvojumiem, bet arī apgūt sociālās prasmes un attīstīt iztēli.

Tāpat, jau kopš 1. marta visiem Go3 lietotājiem ir pieejams arī pavisam jauns vietējais kanāls bērniem – TV3 Mini. Tā ir izklaide bērniem drošā vidē, kurā atrodams plašs animāciju klāsts, tostarp iemīļotās Volta Disneja pārraides, kā arī populārākās pilnmetrāžas animācijas filmas, izglītojoši raidījumi un aizraujošas filmas visai ģimenei. Viss saturs ir pieejams latviešu valodā.

Zilvaras Zinkevicius, Baltijas reģiona sabiedrisko attiecību un komunikācijas : “Go3, kas ir lielākā video satura platforma Baltijā, šobrīd pievienojas aizvien vairāk jaunu lietotāju. Mēs pieņēmām lēmumu atbalstīt ģimenes šajā mums visiem īpašajā laikā. Go3 novēl ikvienam saglabāt mieru un rūpēties par tuvākajiem.”

Go3 nepārtraukti papildina satura katalogu ar jaunākajām filmām un seriāliem, dokumentālajiem raidījumiem un saturu bērniem. Go3 sniedz iespēju skatīties ne tikai vairāk kā 35 kanālus tiešraidē, bet arī baudīt Holivudas jaunākās grāvējfilmas, seriālus un labāko vietējo kino un seriā saturu no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas. Pašlaik platformā ir pieejamas vairāk nekā 1000 filmas un seriāli.

Platforma Go3 ir pieejama viedtālruņos un planšetdatoros ar iOS un operētājsistēmām, datoros vietnē Go3.lv, TV (ar Tizen) un televizoros, kā arī citas ierīcēs ar Android TV operētājsistēmām. Platformā pieejamo saturu ir iespējams skatīties televizorā arī ar Chromecast risinājumu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.