12. marts, 2020

Twitter liek saviem darbiniekiem visā pasaulē strādāt attālināti

Twitter map.

ASV mikroblogošanas vietne “Twitter” likusi visiem saviem darbiniekiem pasaulē strādāt attālināti, tādējādi cenšoties apturēt koronavīrusa izplatību. Uzņēmums jau šā mēneša sākumā bija devis rīkojumu darbiniekiem Dienvidkorejā, Honkongā un Japānā strādāt attālināti, kā arī februārī atcēla visus biznesam nesvarīgus ceļojumus un pasākumus. “Mēs paplašinām mūsu sākotnējos pasākumus un esam informējuši visus darbiniekus pasaulē, ka tiem tagad jāstrādā attālināti,” norāda “Twitter”.

Arī citi interneta noteikuši dažādus pasākumus, lai pasargātu savus darbiniekus no infekcijas. ASV interneta gigants “Google” no pirmdienas noteicis apmeklējumu ierobežojumus Sanfrancisko un Ņujorkas birojos, bet tehnoloģiju milzis “Apple” arī aicinājis darbiniekus strādāt attālināti. Tikmēr ASV sociālo tīklu kompānija “Facebook” pagājušajā nedēļā slēdza birojus Singapūrā un Londonā, lai veiktu to padziļinātu tīrīšanu pēc tam, kad darbiniekam, kurš bija paviesojies abos birojos, tika konstatēta inficēšanās ar vīrusu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda