12. marts, 2020

Twitter liek saviem darbiniekiem visā pasaulē strādāt attālināti

Twitter map.

ASV mikroblogošanas vietne “” likusi visiem saviem darbiniekiem pasaulē strādāt attālināti, tādējādi cenšoties apturēt koronavīrusa izplatību. jau šā mēneša sākumā bija devis rīkojumu darbiniekiem Dienvidkorejā, Honkongā un Japānā strādāt attālināti, kā arī februārī atcēla visus biznesam nesvarīgus ceļojumus un pasākumus. “Mēs paplašinām mūsu sākotnējos pasākumus un esam informējuši visus darbiniekus pasaulē, ka tiem tagad jāstrādā attālināti,” norāda “Twitter”.

Arī citi interneta noteikuši dažādus pasākumus, lai pasargātu savus darbiniekus no infekcijas. ASV interneta gigants “” no pirmdienas noteicis apmeklējumu ierobežojumus Sanfrancisko un Ņujorkas birojos, bet ASV tehnoloģiju milzis “” arī aicinājis darbiniekus strādāt attālināti. Tikmēr ASV sociālo tīklu kompānija “” pagājušajā nedēļā slēdza birojus Singapūrā un Londonā, lai veiktu to padziļinātu tīrīšanu pēc tam, kad darbiniekam, kurš bija paviesojies abos birojos, tika konstatēta inficēšanās ar vīrusu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.