2. janvāris, 2020

IBM Selecric II

šo gadu iesāka ar pirmo papildinājumu – elektromehānisko rakstāmmašīnu IBM Selecric II.

Vizuālais stāvoklis samērā labs, vienīgi kaut kur arī mitrumu piedzīvjis no kā pāris punktos mēğina izlīst rūsa. Arī pucēšanu aparātam vel vajag, tikai neaudz novākts laikmeta slānis, bildei.

Šāda tipa rakstāmmašīnu ar grozāmo “galvu” pēdēoreiz biju redzējis tālā bērnībā.

IBM Selecric 2 opened

Tehniski – aparāts ieslēdzas, taču nav drukāt spējīgs, jo tam ir pārtrūkusi “galvas” vadības stīga (neesmu sapratis, vertikālās, vai horizontālās vadības).

IBM Selecric 2 defect

Pa cik, ne es, ne @alx  neesam ar pieredzi uz šādiem aparātiem – vai ir kāds padoms kā savest kārtībā pārrauto stīgu?

P.S. Kāds atceras  Thibkpad’us un serverus ar PowerPC pročiem, kas bija uz dažiem gadiem parādijušies 90’o gadu vidū? Varbūt kādam kas no tā ir pat palicis?

Ja vakardiena un šodiena  kādam bija galīgi garām – tad veiksmīgas atlkušās 364 dienas 2020’ajā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos
Avatar for Moderator

  Moderator

  Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

  Vieta komentāram


  Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

  Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

  Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

  lvLatviešu valoda