23. augusts, 2020

Lenovo Thinkpad X61 (Type 7673)

Pirms apmēram nedeļas, nostaļģisku jūtu vadīts, ieklīdu kādreiz tik aktuālajā tirdziņā “Latgalīte“. Jau automātiski ceļojot starp galdiņiem, pavisam netālu no ieejas pēkšņi ieraudziju nākamo IBM Kolekcijas papildinājumu – Lenovo Thinkpad X61, kas tobrīd diezgan paputējis stāvēja izlikts vienam no pārdevējiem. Nedaudz parunājot par cenu (kur nu bez tā “Latgalītē”…), nonācām pie abiem izdevīga punkta. Tā nu pievācis IBM Kolekcijas jaunieguvumu devos prom ar sajūtu, ka ne velti esmu ļāvies naftalīnam.

Lenovo Thinkpad x61 (Type 7673) paid
Lenovo Thinkpad x61 tiko nopirkts un veiksmīgi tiek gādāts uz pie kolekcijas kolēģiem.

Nopērkot šo aparātu zināju tikai to, ka tas ir ne pārāk tīrs un, ka barokļa šim aparātam nav, bet tāpat bija skaidrs – tas ir strādājošā kārtībā.
Tapēc atvests uz IBM Kolekciju tas pirmkārt tika pajaukts nedaudz vaļā lai uzpucētu un pec tam sainstalētu orģinālo programmatūru.

Patiesībā, aparāts ir dzīvojis samērā pieklajīgu dzīvi, jo pats aparāts nebija nemaz tik ļoti jāpucē lai atrastos īstais krāsas tonis, arī apdauzītu robu nav. Taču vide kurā tas atradies, gan ir bijusi diezgan netīra, jo noņemot klaviatūru, melnas ķites kultūrslānis parādijās pamatīgs. Diemžēl tobrīd sabildēju tikai klaviatūru:

Ja neskaita dzeses sadzīto kultūrslāni zem klaviatūras, aparāts labi saglabājies, gan tehniski, gan vizuāli.

Pec tīrīšanas jaunpienācējs devās pie mana kolēģa pec orģinālās programmatūras un uz fotosesiju.
Sausajā atlikumāIBM Kolekcijā ir nonācis labs eksemplārs un esam ļoti apmierināti.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos
Avatar for Moderator

  Moderator

  Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

  Vieta komentāram


  Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

  Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

  Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

  lvLatviešu valoda