Sākums IBM kolekcija IBM Thinkpad 365XD (Type 2625)

IBM Thinkpad 365XD (Type 2625)

2 minūtes lasīšanai

Vakar IBM kolekcijai bija tas gods uzņemt veterānu (vismaz vienu karu noteikti pārcietis ) – IBM Thinkpad 365XD (Type 2625). Šis tēvocis ienāca ar vēstijumu, ka nez vai būšot dzīvotājs, jo iepriekšējās mājās to sen nebija kustinājuši.

Tehniskā situācija tēvocim ir daudz labāka par vizuālo – uzreiz pec pirmā slāņa noslaucīšanas un barošanas – Thinkpad’s iekrāmēja Windows 98 (pirms tam gan novaimanājot par biosa bačas nāvi).

IBM Thinkpad 365XD

Augšpuse vectēvam noteikti ir piedzīvojusi arī labākus laikus, bet kopā turās.

IBM Thinkpad 365XD top

Apakšpusē arī var redzēt, ka daudz jau piedzīvojusi, bet vel daudz spētu turēt.

IBM Thinkpad 365XD bottom

Klaviatūra orģinālā ir kaut kāda skandināvu (neprotu noteikt – kāda tieši), bet  prasija nedaudz CIF’a, spirta (tīrīšanai, ne tīrītāja enerģijai), jo uz dažiem taustiņiem bija ar marķjieri savilkti RU simboli, bet par laimi tie notīrijās viegli.

IBM Thinkpad 365XD keyboard

Aizmugurē standarta perifērijas porti (COM/LPT/VGA…), zem vāciņa – dokstacijas ports, un flopika ports, uz kuru diemžēl IBM kolekcijā nav neviena iekārta (varbūt kādam mētājas?).

IBM Thinkpad 365XD back

Labajā pusē var atrast divus PCMCIA slotus, no kuriem vienā mantojās ethernet’a karte, taču bez bez pārejas vada uz RJ45, tapēc paliek tīri simboliska jēga.

IBM Thinkpad 365XD right

Kreisajā pusē tusē skaņas karte.

IBM Thinkpad 365XD left

Kādas sīvas cīņas laikā vectēvs nedaudz norāvies pa degunu un tagad CDROM‘s diemžēl tikai mēģina vērties, nespēdams atvērteis (vaļā aparāts nav pie mums vel skrūvēts), un palicis bez dekoratīvā vāciņa (tolaik tie bija vienādi vairākiem modeļiem, varbūt kādam ir kaut neejoš CDROM’s no kā to var noņemt?).

IBM Thinkpad 365XD fromt

Sausais atlikums – vectēvu savā laikā ir apgreidojuši un tam tagad ir 40MB RAM un orģinālā šis nācis ar Windows 95 kas pārlikts uz Windows 98. Akumlātors protams ir miris, bet visādi citādi – kā jau tā laika aprāti, gatavs kaujai un aizsardzībai.

P.S. Eņģes bija izlaustas un lāpītas pirms nonāca IBM kolekcijas mītnē.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Moderator
Load More In IBM kolekcija
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Lenovo Thinkpad X61 (Type 7673)

Pirms apmēram nedeļas, nostaļģisku jūtu vadīts, ieklīdu kādreiz tik aktuālajā tirdziņā …