Sākums IT sasniegumi, bizness ''Elektrum'' saviem klientiem piedāvā Latvijā ražotu viedās mājas risinājumu

''Elektrum'' saviem klientiem piedāvā Latvijā ražotu viedās mājas risinājumu

4 minūtes lasīšanai

Baltijas lielākais elektroenerģijas piegādātājs Elektrum sadarbībā ar “Draugiem Group” uzņēmumu “Istabai” piedāvā saviem klientiem viedās risinājumus drošībai, ērtībai un energoefektivitātei.
Elektrum Viedā māja – tās ir ērtības, kontrole un iespēja ietaupīt, gudri izmantojot . Ar viedtālruņa palīdzību turpmāk varēs pārvaldīt elektrosaimniecību attālināti sev ērtā vietā un laikā – ieslēgt un izslēgt rozetes, uzraudzīt elektroenerģijas patēriņu, kā arī regulēt temperatūru telpās.
“Jauni patērētāju paradumi un prasības maina enerģētikas nozari visā pasaulē, attīstot jaunus biznesa virzienus. Viedo pakalpojumu nozare ir ar augstu izaugsmes perspektīvu, un tas nosaka likumsakarīgu Elektrum ienākšanu šajā segmentā, paplašinot savu pakalpojumu klāstu. Vienlaikus esam ļoti gandarīti veidot sadarbību ar Latvijas uzņēmumu SIA “Istabai”, kas ir apliecinājums Latvijas tehnoloģiju uzņēmumu konkurētspējai un sniedz pozitīvu pienesumu mūsu valsts ekonomikai,” saka Uldis Mucinieks, AS “Latvenergo” pārdošanas direktors.
““Istabai” viedos risinājumus izstrādā jau 5 gadus, un šobrīd esam tik spēcīgi, ka bez bažām varam garantēt produkta kvalitāti tādam nozīmīgam Eiropas enerģijas tirgus spēlētājam kā Elektrum,” par sadarbību stāsta “Istabai” Jānis Lindermanis.
Temperatūras sensors ir mazs un neuzkrītošs, bet neticami precīzs. Temperatūra tiek mērīta ik pēc 5 minūtēm ar 0,1 grāda precizitāti, kas ļauj pielāgot gaisa temperatūru atbilstoši ikviena komforta prasībām. Sensoram ir iebūvēts akumulators, kas ar vienu uzlādes reizi darbojas līdz pat 6 mēnešiem. Katrai telpai nepieciešams savs temperatūras sensors.
Apkures regulators pievienojams radiatoriem bez vadiem un ļauj regulēt plūsmu radiatoros.
Viedā rozete dod iespēju savienot elektroierīces ar Elektrum Viedās mājas bāzes staciju un pārvaldīt tās attālināti, t.i., ieslēgt un izslēgt, kad nepieciešams. Papildus tā sniegs ērti pārskatāmus datus par elektroenerģijas patēriņu, ko rada iekārtas.
Viedās mājas uzstādīšana ir ātra un vienkārša, to ikviens var paveikt paša spēkiem. Nav nepieciešams pārvietot mēbeles vai ievilkt papildu kabeļus. Vienam mājoklim nepieciešama viena bāzes stacija. varēs vadīt ar mobilo lietotni “Viedā māja”, kas pieejama “AppStore” un “GooglePlay”.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In IT sasniegumi, bizness
Comments are closed.

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Revolut laiž klajā Robo digitālo padomu platformu Latvijā, lai automatizētu ieguldījumus

revolut ir laidusi klajā savu Robo digitālās padomu platformas pakalpojumu Latvijā. Jaunai…