30. oktobris, 2020

Atklās ikvienam pieejamu bezmaksas digitālo prasmju pilnveides programmu

digitalo prasmju pilnveides programa

Lai atbalstītu mūsdienīgu zināšanu apguvi, Microsoft globālās iniciatīvas ietvaros sadarbībā ar Latvijas Universitātes (LU) Inovāciju centru LUMIC uzsāk “Digitālo prasmju pilnveides programmu Baltijā”, kas bez maksas būs pieejama ikvienam Latvijas, Lietuvas un Igaunijas iedzīvotājam.

“Digitālo prasmju pilnveides programma Baltijā” ir personīgās attīstības ietvars, kurā ikviens interesents attālināti varēs apgūt darba tirgū aktuālas zināšanas. Microsoft sadarbības partneri šajā projektā ir Inovāciju centrs LUMIC un ISM Vadības un ekonomikas universitāte Viļņā. Jaunās mācību programmas mērķauditorija ir gan studenti, gan dažādu profesiju pārstāvji neatkarīgi no vecuma un nozares, kurā viņi strādā.
“Digitālo prasmju pilnveides programmas Baltijā” ietvaros zināšanas varēs apgūt kādā no šiem piedāvātajiem virzieniem: biznesa analīze, datu analīze, zema koda nepieciešamības programmu izstrāde (low-code/no code) vai lietotņu izstrāde.
Mācību programma ir balstīta uz pašmācību – dalībnieki zināšanas apgūs patstāvīgi katrs sev piemērotā laikā un tempā. Pašmācība tiks papildināta ar praktiskām nodarbībām, kuru laikā mācību programmas vadītājs ar piesaistītajiem nozares ekspertiem sniegs ieskatu zināšanu pielietojamībā. Lai saņemtu apliecinājumu par kursa beigšanu, mācību noslēgumā būs jākārto tests. Ikviens programmas dalībnieks varēs sagatavoties, lai kārtotu eksāmenu un saņemtu Microsoft sertifikātu. Motivētākajiem programmas dalībniekiem būs iespēja pieteikties virtuālai praksei, kurā iegūtās zināšanas varēs pielietot dzīvē. Mācības notiks angļu valodā.

“Digitālo prasmju pilnveides programmas Baltijā” tiešsaistes atklāšana norisināsies 3. novembrī plkst. 13.00 portālā Delfi.lv.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda