30. oktobris, 2020

Iphone 12 jau pieejams Latvijas pircējiem

iphone12

Piektdien pirmie Latvijas klienti saņēmuši jaunākos “iPhone” modeļus – “” “iPhone 12” un “Apple iPhone 12 Pro”. Pagaidām tos iespējams pasūtīt lielāko mobilo sakaru operatoru interneta veikalos, taču tirdzniecības vietās tie parādīsies tuvākajā laikā.

30. oktobrī “LMT” uzsācis jaunāko “iPhone” modeļu – “Apple iPhone 12” un “Apple iPhone 12 Pro” – tirdzniecību. Jau diennakts pirmajās minūtēs e-veikalā iegādāti pirmie , ko pircējiem Rīgā nogādājis autosportists Mārtiņš Sesks, stāsta kompānijas pārstāvji.

“Interese par “iPhone jaunajiem modeļiem vienmēr ir bijusi diezgan liela un šī reize nav izņēmums,” stāsta “Tele2” sabiedrisko attiecību vadītājs Oskars Fīrmanis. “Klienti aktīvi veica telefonu pasūtīšanu iepriekšpārdošanā (pre-order) un šodien šiem klientiem ir uzsākta telefonu piegāde. Šobrīd tos var turpināt pasūtīt “Tele2″ interneta veikalā, bet, tā kā pieprasījums ir liels, klientiem ir jārēķinās, ka piegādes termiņi var būt garāki,” viņš skaidro.

“”Tele2” centros “iPhone12” un “iPhone12 Pro” varētu būt pieejami nākamās nedēļas laikā. Pieteikšanās uz “iPhone12 mini” un “”iPhone12 Pro Max sāksies 6. novembrī, bet tirdzniecība – 13. novembrī,” viņš stāsta.

Arī “” uzsākusi jaunā “iPhone” tirdzniecību. “Jaunais “iPhone” popularitātes ziņā ir pārspējis savu priekšgājēju, un saskaņā ar “Bite” datiem, rezervācijas jaunajam telefona modelim bijušas uz pusi vairāk, nekā pērn “iPhone Pro Max”,” stāsta “Bite” sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Una Ahuna – Ozola.

“Ņemot vērā arī jaunās sērijas telefonu modeļu daudzveidību, prognozējam, ka šis būs populārāks “iPhone” modelis, nekā iepriekšējais,” norāda Ahuna – Ozola.

Jau ziņots, ka 13. oktobrī “Apple” prezentēja savus nākamās paaudzes viedtālruņus “iPhone 12”. Tie pieejami dažādos izmēros un tagad arī ar sakariem. Tāpat kā viedpulksteņiem, arī “iPhone” komplektā vairs netiek iekļauti lādētāji.

Pieteikti tika divi “iPhone 12” un divi “iPhone 12 Pro” modeļi. Visi tālruņi ir aprīkoti ar “Apple” pašu izstrādāto A14 procesoru un 5G sakaru čipkopu. Kā ierasts – tie ir ātrāki nekā visi iepriekšējie ražotāja viedtālruņi.

“iPhone 12” ir aprīkots ar 6.1 collu ekrānu. Taču tiem, kam tas šķiet par lielu, “Apple” šogad piedāvā arī mazāku tālruni – “iPhone 12 mini” ar 5,4 collu ekrānu. Abiem tālruņiem ir divas – platlenķa un īpaši plata leņķa kamera. Abas ar 12 megapikseļu matricu.

Būtiski jaudīgāki un video jomā ir “Pro” un “Pro Max” modeļi (6,1 un 6,7 collas).

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.