31. oktobris, 2020

Windows 10 varētu tikt pie jauna izskata

windows10

gadā “Windows 10” varētu iegūt jaunu dizainu, uzskata “TechRadar.com”.

Tiek norādīts, ka “Windows” izstrādātāji strādā pie liela lietotāja interfeisa (UI) atjauninājuma, kas lietotājiem varētu būt pieejams jau nākamajā gadā, līdzās kārtējai lielo atjauninājumu “pakai”. pašlaik ir izstrādes stadijā ar nosaukumu “Sun Valley”, un paredzams, ka tas visai būtiski izmainīs “Windows 10” izskatu. Ar “” saistīti avoti vēsta, ka pilnībā tiks pārstrādāta sākuma izvēlne un vadības centrs (Action Center), un to lietojums padarīts daudz ērtāks. Tomēr tās nebūt nebūs vienīgās pārmaiņas – sagaidāms, ka arī failu pārlūkprogramma “Windows Explorer” iegūs jaunu dizainu, kas būs modernāks nekā līdz šim.

Viens no mērķiem ir ne tikai atvieglot lietojamību, bet arī piešķirt modernāku dizainu “Windows 10” sistēmai. Kas attiecas uz planšetdatoriem un datoriem ar skārienjutīgām virsmām, šajos datoros “Windows” iegūs vienkāršotākus interfeisa elementus apvienojumā ar uzlabotākām animācijām. “Windows 10” izstrādātāju komanda aktīvi izstrādā tumšo režīmu,  kāds jau ir pieejams daudzās “” ierīcēs. Kopumā – “Windows 10” kļūs daudz saskanīgāks un modernāks lietošanai. Šeit gan jāatgādina, ka šā atjauninājuma izdošanas datums nav zināms, un tāpat arī pastāv iespēja, ka “Microsoft” plāni var mainīties un šo atjauninājumu varētu nākties gaidīt arī līdz 2022. gadam.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.