Sākums Jaunumi Darbību Latvijā uzsāk automašīnu abonēšanas platforma MyBee

Darbību Latvijā uzsāk automašīnu abonēšanas platforma MyBee

4 minūtes lasīšanai
mybee

Paplašinot savu darbību Baltijas valstīs, automašīnu abonēšanas platforma “MyBee” no šodienas uzsāk pakalpojumu sniegšanu Latvijā. “MyBee” ir digitāls pakalpojumu sniedzējs, ar kura palīdzību klientiem ir iespēja abonēt jaunu automašīnu, saņemot to nekavējoties bez dokumentu kārtošanas vai ilgtermiņa saistībām. “MyBee” pieder starptautiskajai uzņēmumu grupai “Modus Group”, kas arī pārvalda Latvijā jau iecienīto auto koplietošanas pakalpojumu sniedzēju “CityBee”.

Kā liecina “MyBee” novērojumi, pieprasījums pēc īstermiņa un īpaši ilgtermiņa auto nomas pieaug ne tikai ekonomisku apsvērumu dēļ, bet arī tādēļ, ka mainās iedzīvotāju attieksme un ekspektācijas par mobilitāti. Cilvēki arvien augstāk vērtē savu laiku, un auto abonēšanas pakalpojums palīdz to ievērojami ietaupīt – abonēt automašīnu ir iespējams vien ar pāris klikšķu palīdzību, turklāt, lai to saņemtu, nav nepieciešams sazināties ar klientu apkalpošanas pārstāvi, aizpildīt dokumentus, gaidīt, kad automašīna tiks sagatavota lietošanai vai vēlāk meklēt apkopes pakalpojumu sniedzējus. Aizvadītajā gadā kopā Lietuvā un Igaunijā “MyBee” noslēdza gandrīz 1000 jaunus abonēšanas līgumus, un Latvija uzņēmuma darbības paplašināšanai ir izvēlēta kā labvēlīgs tirgus, jo tas ir atvērts jauninājumiem, un iedzīvotāji apzinās, ka automašīnu var vienkārši abonēt un tā nav jāiegādājas savā īpašumā vai līzingā.

“MyBee” autoparku veido jaunākie populārāko zīmolu automašīnu modeļi, kurus klienti var ērti abonēt lietotnē un izmantot no sešiem mēnešiem līdz pat trim gadiem. Abonēšanas termiņa beigās lietotājam ir iespēja izvēlēties – atgriezt automašīnu, pagarināt līgumu un turpināt lietot auto vai nomainīt to pret jaunu.

“Arvien vairāk iedzīvotāju saprot, ka automašīna var būt mobilitātes pakalpojums, kurš tiek abonēts nevis iegādāts savā īpašumā. Inflācijas pieauguma un cenu kāpuma laikā cilvēki papildu izvērtē izdevumus, kas saistīti ar automašīnu, vienlaikus meklējot alternatīvas veco automašīnu nomaiņai. “MyBee” jau veiksmīgi darbojas Lietuvā un Igaunijā, kur klienti atzinīgi novērtē ātrumu un elastību, kādu sniedz mūsu automašīnu abonēšanas serviss. Turklāt, ņemot vērā Euribor pieaugumu, kas šobrīd būtiski ietekmē procentu likmju izmaiņas, klienti novērtē arī fiksēto ikmēneša maksājumu, kuru mēs piedāvājam. Neraugoties uz to, ka “MyBee” savu darbību kā startup uzņēmums uzsāka nesen, jau šobrīd tas ir kļuvis par peļņu nesošu biznesu. Arvien vairāk klientu vēlas pagarināt savu līgumu pēc tā beigām. Viss auto abonēšanas process ir ļoti ātrs un ērts – pilnībā jaunu automašīnu ir iespējams saņemt vien stundas laikā,” saka Arvis Eņģelis, MyBee vadītājs Latvijā.

Lai abonētu automašīnu, jāapmeklē mājas lapa mybee.lv, bet tiem klientiem, kas jau ir CityBee lietotāji, CityBee lietotnes augšējā kreisajā stūrī jānoklikšķina uz ikonas “MY”. Pēc tam jāreģistrē savs konts un jāpievieno nepieciešamie dokumenti – vadītāja apliecība un maksājumu karte. Abonējot izvēlēto automašīnu, klients veic priekšapmaksu, kas turpmāk tiek iekļauta abonēšanas maksā – tas nozīmē, ka priekšapmaksa turpmāk tiks sadalīta vienādās daļās atbilstoši abonēšanas periodam, par attiecīgo summu samazinot ikmēneša maksājumus. Izvēlēto automašīnu lietotājs var saņemt jebkurā diennakts laikā autostāvvietā, kas atrodas Mazjumpravas ielā 24, Rīgā, un, uzsākot pilnībā jauna auto abonēšanu, tā durvis tiek atslēgtas ar aplikācijas palīdzību.

“CityBee” un “MyBee” ir daļa no “Modus Mobility” saimes, kura ir apņēmusies veidot mobilitātes risinājumus, kas padara cilvēku ikdienu pēc iespējas elastīgāku, veicina tīrākas pilsētas,  paātrina virzību un klimata krīzes negatīvo seku palēnināšanu. Automašīnu koplietošanas vai abonēšanas pakalpojums palīdz ietaupīt mājsaimniecības budžetu un ir ilgtspējīgāks transporta risinājums vides ietekmes ziņā. CityBee un MyBee piedāvā risinājumus, kas ietaupa laiku, jo klientam ir iespēja saņemt izvēlēto automašīnu nekavējoties – šeit un tagad , kā arī elastīgi to mainīt atbilstoši savām vajadzībām.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…