Sākums Jaunumi DPD investē 1.2 miljonus Pickup Paku Skapju tīkla attīstībā

DPD investē 1.2 miljonus Pickup Paku Skapju tīkla attīstībā

3 minūtes lasīšanai
dpd logo

Strauji attīstoties e-komercijas pakalpojumu virzienam, starptautiskā sūtījumu piegādes uzņēmuma DPD Latvija sūtījumu apjoms Pickup Paku Skapju tīklā gada laikā ir pieaudzis piecas reizes. Līdz ar to uzņēmums šogad plāno vērienīgas investīcijas infrastruktūras paplašināšanā un mērķtiecīgā DPD Pickup Paku Skapju tīkla attīstībā. Lai nodrošinātu augošo sūtījumu apjomu piegādi, līdz gada beigām plānots ieguldīt 1,2 miljonus eiro vairāk nekā 50 jaunu DPD Pickup Paku Skapju uzstādīšanā visā Latvijas teritorijā, kā arī esošo DPD Pickup Paku Skapju paplašināšanā, kur šobrīd tiek pārsniegta to kapacitāte.

“Augot pieprasījumam, augam arī mēs kā uzņēmums – lai nodrošinātu operatīvu un kvalitatīvu sūtījumu piegādi, plānots mērķtiecīgi investēt Pickup Paku Skapju tīkla paplašināšanā. Gada laikā sūtījumu apjoms Pickup Paku Skapju tīklā audzis piecas reizes. Redzam, ka klienti augstu novērtē iespēju nodot un saņemt sūtījumu sev ērtā laikā un vietā, turklāt bezkontakta, kas šajā laikā nav mazsvarīgi. Līdz ar to no septembra vairs nepiedāvāsim iespēju izņemt sūtījumu DPD Paku Bodēs, ko līdz šim piedāvājām kopā ar saviem sadarbības partneriem, bet nodrošināsim alternatīvu iespēju saņemt sūtījumus kādā no jaunajiem DPD Pickup Paku Skapjiem, kuru izvietojums plānots līdzvērtīgs. Papildus tam tiks palielināta DPD Pickup Paku Skapju kapacitāte ar papildus sūtījumu nodalījumiem, bet no septembra klientu ērtībai plānots ieviest arī pēcapmaksas funkcionalitāti ar iespēju norēķināties par preci to saņemot pie Paku Skapja. Līdz ar jauno DPD Pickup Paku Skapju uzstādīšanu, būsim izveidojuši plašu Pickup Paku Skapju tīkla pārklājumu visā Latvijā gan nostiprinot savas pozīcijas jau pārstāvētajās vietās, gan apgūstot jaunas reģionu teritorijas,” norāda DPD Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Grants.

Lai nodrošinātu augošo sūtījumu apjomu apstrādi un savlaicīgu piegādi, DPD Latvija īsteno pēdējo gadu laikā vērienīgāko uzņēmuma investīciju projektu pakāpeniskā DPD Latvija tīkla infrastruktūras paplašināšanā un modernizācijā.

“Investīciju projekts paredz pakāpenisku ieguldījumu kopējā DPD Latvija attīstībā, paredzot gan Pickup Paku Skapju tīkla paplašināšanu, gan iekārtu modernizāciju sūtījumu šķirošanas terminālā, lai kāpinātu uzņēmuma kapacitāti, apstrādājot arvien vairāk augošo sūtījumu apjomu. Pateicoties jaunajai sūtījumu šķirošanas iekārtai, ko esam uzstādījuši, mums izdevies vairāk kā divas reizes kāpināt sūtījumu apstrādes jaudas. Līdz ar to likumsakarīgi šobrīd ir kāpināt arī DPD Pickup Paku Skapju tīkla kapacitāti. Papildus tam,  pieaugot pieprasījuma apjomam arī pēc kurjera piegādēm, esam papildinājuši uzņēmuma elektrotransporta apjomu, lai  varētu nodrošināt videi draudzīgas sūtījumu piegādes mūsu klientiem, vienlaikus mazinot sūtījumu piegādes procesā radīto gaisa piesārņojumu un kļūstot par videi draudzīgāko sūtījumu piegādātāju Latvijā,” skaidro J.Grants.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…