Sākums Jaunumi Garmin izlaiž STRIKER Cast zivju radaru

Garmin izlaiž STRIKER Cast zivju radaru

2 minūtes lasīšanai
garmin striker cast

Jaunais, plašu funkciju klāsta STRIKER Cast ir hidrolokators, kuru makšķernieki dēļ tā ērtā un vieglā dizaina var ņemt līdzi it visur. Jauno inovāciju, iemetot ūdenī – no krasta, laivu piestātnes vai pat kajaka, tā ļauj reālllaikā, īpaši izveidotā aplikācijā, vērot zivju kustības turpat – savā telefonā, lai zinātu, kur iemetot makšķerauklu, būs iespēja tikt pie kārotā loma. Tāpat, ar to var izveidot savas makšķerēšanas kartes, lai būtu iespēja iegūt papildu zināšanas var izvēlēto makšķerēšanas vietu.

“Patlaban cilvēki vairāk nekā jebkad meklē veidus, kā pavadīt laiku svaigā gaisā, baudot dabu. Lielisks veids tam ir makšķerēšana,” stāsta Dans Bartels, Garmin globālās patērētāju pārdošanas viceprezidents. “Neatkarīgi no tā, vai esat jauns makšķerēšanas entuziasts, vai jau pieredzējis zvejnieks, kurš makšķerē no krasta, laivu piestātnēm vai dokiem, STRIKER Cast palīdzēs jums identificēt grunts struktūru un izsekot zivīm, plaukstā turot vien savu viedtālruni.”

Paredzēts lietošanai gan saldūdenī, gan sālsūdenī, kā arī zemledus makšķerēšanai, STRIKER Cast nodrošina hidrolokatora darbību no pusmetra līdz pat 45 metru dziļumam. Garmin STRIKER Cast spēs straumēt sonāru un ūdens temperatūras datus un analīzi pat 60 metru attālumā. Ierīce nodrošina viegli lasāmu, tradicionālo 2D hidrolokatora un zemledus makšķerēšanas režīmus, iestatījumus ļaujot personalizēt pēc ieskatiem. Savukārt, Ieslēdzot zivju izsekošanas funkciju, makšķernieki redzēs reālistiskus zivju mērķu attēlus un to dziļuma rādījumus tieši aplikācijā, lai zinātu, kurā vietā, iemetot auklu, ir lielākā iespēja tikt pie kārotā loma.

Hidrolokators pieejams ar iebūvētu GPS, tāpēc jau pieredzējuši zvejnieki var izmantot iespēju reāllaikā izveidot savas HD makšķerēšanas kartes, izmantojot Quickdraw Contours programmatūru, un vienmēr atcerēties savas veiksmīgākas makšķerēšanas vietas. Apkopotos datus var saglabāt STRIKER Cast lietotnē, kā arī augšupielādēt un lejupielādēt vai pārlūkot citu lietotāju savāktos un publicētos Quickdraw Contours datus no Garmin Quickdraw kopienas. STRIKER Cast ir izturīgs, tāpēc to ieteicams izmantot ar 1 kilograma smago atsvaru vai vēl lielāku makšķerēšanas auklu. Taupot baterijas resursus, STRIKER Cast automātiski ieslēdzas tikai tad, kad ir ūdenī. Spēcīgais korpuss pasargā ūdensizturīgo akumulatoru no bojājumiem, kas starp uzlādēm var būt dzīvotspējīgs vairāk nekā 10 stundas.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…