28. oktobris, 2020

Garmin izlaiž STRIKER Cast zivju radaru

garmin striker cast

Jaunais, plašu funkciju klāsta STRIKER Cast ir hidrolokators, kuru makšķernieki dēļ tā ērtā un vieglā dizaina var ņemt līdzi it visur. Jauno inovāciju, iemetot ūdenī – no krasta, laivu piestātnes vai pat kajaka, tā ļauj reālllaikā, īpaši izveidotā aplikācijā, vērot zivju kustības turpat – savā telefonā, lai zinātu, kur iemetot makšķerauklu, būs iespēja tikt pie kārotā loma. Tāpat, ar to var izveidot savas makšķerēšanas kartes, lai būtu iespēja iegūt papildu zināšanas var izvēlēto makšķerēšanas vietu.

“Patlaban cilvēki vairāk nekā jebkad meklē veidus, kā pavadīt laiku svaigā gaisā, baudot dabu. Lielisks veids tam ir makšķerēšana,” stāsta Dans Bartels, Garmin globālās patērētāju pārdošanas viceprezidents. “Neatkarīgi no tā, vai esat jauns makšķerēšanas entuziasts, vai jau pieredzējis zvejnieks, kurš makšķerē no krasta, laivu piestātnēm vai dokiem, STRIKER Cast palīdzēs jums identificēt grunts struktūru un izsekot zivīm, plaukstā turot vien savu viedtālruni.”

Paredzēts lietošanai gan saldūdenī, gan sālsūdenī, kā arī zemledus makšķerēšanai, STRIKER Cast nodrošina hidrolokatora darbību no pusmetra līdz pat 45 metru dziļumam. Garmin STRIKER Cast spēs straumēt sonāru un ūdens temperatūras datus un analīzi pat 60 metru attālumā. Ierīce nodrošina viegli lasāmu, tradicionālo 2D hidrolokatora un zemledus makšķerēšanas režīmus, iestatījumus ļaujot personalizēt pēc ieskatiem. Savukārt, Ieslēdzot zivju izsekošanas funkciju, makšķernieki redzēs reālistiskus zivju mērķu attēlus un to dziļuma rādījumus tieši aplikācijā, lai zinātu, kurā vietā, iemetot auklu, ir lielākā iespēja tikt pie kārotā loma.

Hidrolokators pieejams ar iebūvētu GPS, tāpēc jau pieredzējuši zvejnieki var izmantot iespēju reāllaikā izveidot savas HD makšķerēšanas kartes, izmantojot Quickdraw Contours programmatūru, un vienmēr atcerēties savas veiksmīgākas makšķerēšanas vietas. Apkopotos datus var saglabāt STRIKER Cast lietotnē, kā arī augšupielādēt un lejupielādēt vai pārlūkot citu lietotāju savāktos un publicētos Quickdraw Contours datus no Garmin Quickdraw kopienas. STRIKER Cast ir izturīgs, tāpēc to ieteicams izmantot ar 1 kilograma smago atsvaru vai vēl lielāku makšķerēšanas auklu. Taupot baterijas resursus, STRIKER Cast automātiski ieslēdzas tikai tad, kad ir ūdenī. Spēcīgais korpuss pasargā ūdensizturīgo akumulatoru no bojājumiem, kas starp uzlādēm var būt dzīvotspējīgs vairāk nekā 10 stundas.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda