Sākums Jaunumi Jaunais iPad Air jau Latvijā: planšetdatora apskats

Jaunais iPad Air jau Latvijā: planšetdatora apskats

5 minūtes lasīšanai
ipadair

Jaunā iPad Air apskats: jauns dizains un vēl ātrāks procesors

Šoruden tehnoloģiju gigants Apple saviem faniem piedāvā daudz jaunumu. Viens no šādiem jaunumiem — jaunie iPad Air planšetdatoru modeļi, kas tika izrādīti septembrī, – jau nonākuši Latvijā.

Pēdējā laikā, kad attālinātais darbs un mācības kļūst par nepieciešamību, un arvien vairāk patērētāju strādā no attāluma, planšetdatori piedzīvo īstu renesansi. Tāpēc tehnoloģiju kompānija Apple nāk klajā ne tikai ar vēl ātrāku un modernāku astotās paaudzes iPad, bet arī īpaši jaudīgu iPad Air, kas ir papildināts ar jaunām funkcijām.

Jaunais iPad Air ir tirgū jaudīgākais planšetdators

Jaunais iPad Air ar Apple visjaudīgāko procesoru A14 Bionic ir paredzēts tiem, kuri no planšetes sagaida vēl lielāku jaudu un jaunas iespējas.

“Pateicoties pat par 40% ātrākai centrālā procesora veiktspējai, 30% labākai grafikai un divtik ātrākai mašīnmācīšanās iespējām ar nākamās paaudzes Neural Engine tehnoloģiju, iPad Air kļūst par jaunu un pievilcīgu ierīci darbam vai mācībām,” norāda sertificēts Apple sistēmu inženieris Andrejs Mihailovs.

Pēc viņa teiktā, jaunais ceturtās paaudzes iPad Air savās iespējās ir milzu lēciens, salīdzinot ar iepriekšējo analoģisko trešās paaudzes planšetes modeli.

“Šī ierīce ievērojami pārsniedz visus iepriekšējā iPad Air parametrus. Pilnīgi jauns dizains, šaurāki rāmji un lielāks ekrāns, Touch ID poga, kas integrēta planšetes augšpusē, visātrākais procesors un vizuālais baudījums 3,8 miljonu pikseļu apmērā – tās ir īpašības, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu,” norāda inženieris.

Šo planšetdatoru ir vērts izvēlēties tiem, kuriem ir svarīga augsta video grafikas izšķirtspēja, zīmēšanas iespējas, 3D modeļi un citi radoši risinājumi, 4K video rediģēšana, mūzikas radīšana, citi rīki profesionālam darbam vai sarežģītu grafisko spēļu iespējas.

iPad Air ir arī ideāla izvēle lasīšanai, mācībām, dokumentu pārvaldībai, video zvaniem, ikdienas darbam vai atpūtai.

Ilgizturības garantija

Jaunajam modelim ir 10,9 collu Liquid Retina displejs, nākamās paaudzes Touch ID sensors, jauna aizmugurējā kamera, augsta plaša diapazona skaņas kvalitāte un pretatstarošanas ekrāns, kas samazina atstarošanos.

Planšetdators ir pieejams sudraba, kosmosa pelēkā, rožu zelta, zaļā un debeszilā krāsā.

Jaunais planšetdators tāpat kā tā iepriekšējie modeļi, ir izgatavots no 100% pārstrādāta alumīnija. Turklāt, tas sver tikai 460 gramus un darbojas līdz pat 10 stundām, kad tas ir pilnībā uzlādēts. Tāpēc ierīci ir ērti nēsāt līdzi, lai kurp dotos.

A. Mihailovs uzsver, ka patērētāji iPad modeļus novērtē, pateicoties to ilgmūžībai. Viņš nešaubīgi apgalvo, ka iegādājoties šādu ierīci, pircēji to varēs izmantos vismaz piecus gadus. Pateicoties regulāriem operētājsistēmas atjauninājumiem, tā pastāvīgi atbalsta jaunākās funkcijas.

Papildierīces un progresīvas video atskaņošanas tehnoloģijas

Papildus jau uzskaitītajām iespējām, šis modelim ir arī jauns USB-C savienojums, kas paredzēts aksesuāriem un lādēšanai. Planšetdators atbalsta arī otrās paaudzes Apple Pencil, Magic Keyboard tastatūru, kā arī Smart Keyboard Folio tastatūru.

Skārienpaliktnis Magic TrackPad, kas ar pirkstu kustībām ļauj kontrolēt darbības uz planšetes un izmantot to kā datoru, arī ir viegli savienojams ar iPad Air.

Šis modelis atbalsta arī jaunākās Wi-Fi 6 un 4G Gigabit LTE tehnoloģijas.

Jaunais planšetdators ir aprīkots arī ar modernākajām video atskaņošanas tehnoloģijām.

Uzlabotais ekrāns atbalsta arī P3 Wide Colour krāsu gammu, kas ļauj ekrānā parādīt vairāk krāsu, savukārt, True Tone palīdz iegūt labāku redzamību ekrānā. Pateicoties šai funkcijai, ekrāns pielāgojas apgaismojuma apstākļiem it visur – ārā, atrodoties tiešā saulē, tumsā vai telpā ar mākslīgo apgaismojumu. Ērto nakts režīma Night Shift risinājumu, kas samazina zilās gaismas daudzumu, var izmantot gan vakarā, gan naktī.

Jaunās iPadOS 14 operētājsistēmas priekšrocības

Operētājsistēma iPadOS 14, kas darbojas jaunajās iPad Air ierīcēs, vēl vairāk paplašina planšetdatoru iespējas. Atjaunināts lietojumprogrammu logrīku dizains, uzlabota meklēšanas funkcija, vēl labāka lietotāja saskarne, uzlabota viedā zīmuļa integrācija, izvērstāka paplašinātā realitāte, jauni Memoji un kartes – tās ir tikai dažas no jaunajām izmaiņām, kas nodrošinās vēl labāku lietotāja pieredzi.

Turklāt, izmantojot iPad Air, patērētāji vienlaikus var strādāt ar vairākām aplikācijām. Vairāk nekā miljons aplikāciju, kas izstrādātas iPad modeļiem zinātnei, darbam, radošumam vai izklaidei, ir atrodamas arī tiešsaistes App Store veikalā.

Pēc jebkura iPad modeļa iegādes bez maksas visu gadu ir pieejama Apple TV+ Interneta televīzija. Vislabākie piedāvājumi kvalitatīvam darbam, atpūtai un mācībām ir pieejami visos Apple pilnvaroto partneru veikalos: https://www.avadbaltic.com/lv/#where-to-buy

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

IT Waffle Meetup aicina uz tīklošanās pasākumu Jēkabpilī

4. jūnijā plkst. 18.00 Jēkabpilī, atpūtas kompleksā “Zīles” (Tilta ielā 11-1), norisināsie…