17. jūlijs, 2020

Huawei iepazīstina ar MatePad Pro planšetdatoru

Huawei Standard logo

Paplašinot jauno tehnoloģiju sniegtās iespējas un uzlabojot lietotāju pieredzi, uzņēmums Huawei prezentējis savu jauno flagmani – planšetdatoru MatePad Pro, kas apveltīts ar ievērojamiem jauninājumiem gan dizainā, gan funkcionalitātē. Jaunajam Huawei MatePad Pro ir iespaidīgs ekrāns, kas aizņem 90% no priekšējās virsmas. Jaudīgā 7nm Kirin 990 čipkopa nodrošina augstu veiktspēju, mazu enerģijas patēriņu un ilgu akumulatora darbības laiku. Turklāt MatePad Pro atbalsta bezvadu uzlādi.

“Jaunais MatePad Pro ir radošuma un mobilitātes apvienojums, kas palīdzēs lietotājiem ērti un parocīgi īstenot savas radošās idejas, pārvēršot tās realitātē,” stāsta Aleksandrs Jekimovs, Huawei produktu apmācību vadītājs Latvijā.

Vienkārši elementi izcilības sasniegšanai

Lai izceltu MatePad Pro eleganci un unikālo dizainu, tam piešķirta planšetdatoru vidū visaugstākā ekrāna un korpusa attiecība – ekrāna laukums ir 90% no korpusa priekšējās virsmas, nodrošinot īpaši lielu 10,8 collu ekrāna izmēru, ko ieskauj 4,9 mm šauras ieslīpas malas. Pateicoties ieliektajām malām, planšetdators ērti un droši ieguļas rokā, savukārt minimālistisku izskatu palīdz iegūt rāmī un aizmugurējā panelī iestrādātās antenas.

Kirin 990 – vēl lielākiem sasniegumiem

Jaunais planšetdators MatePad Pro aprīkots ar 7nm Kirin 990 mikroshēmu, kas nodrošina uzlabotu veiktspēju un enerģijas patēriņa efektivitāti. Savukārt 2,86 GHz centrālais un 16 kodolu Mali-G76 grafiskais procesors uzlabo video apstrādes veiktspēju, spēlējot vai skatoties video saturu, un vienlaicīgi nodrošina zemāku akumulatora patēriņu.

Izmantojot Huawei patentēto divkodolu Da Vinci arhitektūru, ierīce aprīkota ar optimizētām mākslīga intelekta skaitļošanas iespējām, bet 8 GB lielā divkanā ļauj programmām darboties ar vēl nebijušu ātrumu. Veiktspēja tiek nodrošināta ar divpadsmitslāņu dzesēšanas sistēmu, kas palīdz ierīcei nepārkarst pat uzdevumiem pārbagātā darba dienā.

Pateicoties lielas ietilpības 7250mAh akumulatoram un enerģijas taupīšanas funkcijām, Huawei MatePad Pro  nodrošina izcilu akumulatora darbības laiku. Ierīce piedāvā ātru 20W uzlādi un atbalsta 40W SuperCharge funkciju, ļaujot lietotājam planšetdatoru uzlādēt vēl ātrāk. Turklāt MatePad Pro ir pasaulē pirmais planšetdators, kas atbalsta bezvadu uzlādi, lai planšetdatoru varētu darbināt visu dienu.

Inovatīva un pārdomāta savienojamība

MatePad Pro ievieš virkni revolucionāru jauninājumu, kas būtiski maina veidu, kā lietotājs var mijiedarboties ar ierīcēm. Funkcija Huawei Share nodrošina viedtālruņa ekrāna projicēšanu planšetdatorā, noņemot šķēršļus tiešai mijiedarbībai starp Huawei ierīcēm un veicinot dažādu platformu funkcionalitāti. Ar Multi-screen funkciju lietotājs var pārsūtīt failus no viedtālruņa uz planšetdatoru ātri un ērti – vienkārši pārvelkot failus no viena ekrāna uz otru.

Vairāku logu (Multi-Window) režīms ļauj lietotājiem strādāt vienlaikus vairākās programmās –  piemēram, iegādāties pārtiku e-veikalā, tajā pašā laikā sekojot līdzi tiešsaistes lekcijai. Izmantojot “peldošā loga” funkciju, lietotājs var atbildēt uz īsziņām, spēlēt vai skatīties filmu, nepazaudējot aktīvo lietotni. Pietam tagad planšetdators ļauj sadalīt ekrānu divās daļās darbam ar divām programmām vienlaicīgi.

Jaunais darba biedrs

Lai nodrošinātu vēl patīkamāku darba pieredzi, jaunais MatePad Pro atbalsta Huawei M-Pencil irbuli, kas padara rakstīšanu uz virsmas ērtāku un intuitīvāku kā jebkad agrāk. Pateicoties 4096 spiediena jutības līmeņiem, lietotājs var rakstīt un darboties ar lielu precizitāti, savukārt novietojot M-Pencil planšetdatora augšpusē, automātiski tiek sākta Bluetooth savienošana un magnētiskā uzlāde.

Ierīce atbalsta viedo magnētisko tastatūru, kuru var viegli savienot, izmantojot Bluetooth. Savukārt pilnīgi jaunais darbvirsmas režīms atbalsta līdz astoņām vienlaikus atvērtām lietotnēm vai procesiem, neietekmējot veiktspēju.

Kinoteātris Tavā mugursomā

Planšetdators MatePad Pro aprīkots ar QHD displeju kinematogrāfiska krāsu diapazona radīšanai, savukārt ClariVu displeja tehnoloģija ievērojami uzlabo krāsas un attēla skaidrību, nodrošinot kadrus ar bagātīgām un krāsainām detaļām

Tehnoloģiju ražotāji padomājuši arī par kvalitatīvu audio pieredzi – ierīce atbalsta Histen 6.0 skaņu sistēmu 3D stereo skaņu efektu radīšanai, tādējādi ļaujot MatePad Pro konkurēt ar kinozāles iestatījumiem. Turklāt Harmana Kardona augstas amplitūdas četrkanālu skaļrunis ar nevainojamu skaidrību reproducē pat vissarežģītākās skaņas.

Jaunie MatePad Pro iegādes brīdī aprīkoti ar Huawei lietotņu veikalu AppGallery, kas lietotājiem jau tagad piedāvā vairāk nekā 60 000 dažādu lietotņu jebkurai dzīves situācijai. “AppGallery, kā trešais lielākais lietotņu veikals pasaulē, vēlas piedāvāt unikālu pieredzi ne vien viedtālruņu, bet arī planšetdatoru lietotājiem. Huawei nepārtraukti strādā pie tā, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko un drošāko platformu mobilo rīku lejuplādei, turklāt mūsu profesionālās speciālistu grupas, kas strādā katrā valstī, tostarp Latvijā, palīdz nodrošināt ekskluzīvu saturu un papildināt piedāvājuma klāstu ar arvien jaunām, populārām lietotnēm. Visi rīki, kas tiek lejuplādēti no mūsu lietotņu veikala, ir pielāgoti darbam ar Huawei ierīcēm, lai nodrošinātu izcilu ierīces veiktspēju,” komentē A. Jekimovs.

Huawei MatePad Pro planšetdatora pārdošanas cena būs, sākot no 549 EUR

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.