Sākums Jaunumi If Apdrošināšana paplašina IT daļu Baltijas valstīs

If Apdrošināšana paplašina IT daļu Baltijas valstīs

3 minūtes lasīšanai
if apdrosinasana

Mūsdienu jaunās tehnoloģijas būtiski ietekmē uzņēmumu darbības veidu, skaidri uzsverot to lomu kā vienu no galvenajiem biznesa virzītājspēkiem. Tirgus spēlētājiem savā ziņā ir jākļūst par IT uzņēmumiem, un viens no tiem ir “If” Apdrošināšana – uzņēmumā strādā vairāk nekā 1000 IT profesionāļu, no kuriem 380 darbojas Baltijā, nodrošinot tehniskos risinājumus visai grupai. Neskatoties uz jau esošo IT darbinieku skaitu, “If” turpina nostiprināt savas pozīcijas Baltijā, šogad palielinot IT profesionāļu komandu Lietuvas birojā par 50%.

Jaunu tehnoloģiju attīstība ir kalpojusi kā patiess atspēriena punkts apdrošināšanas nozarei, veicinot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti, produktu pielāgošanu un procesu automatizāciju. Lai gan ir skaidrs, ka tehnoloģiju loma kļūs arvien nozīmīgāka, viens no svarīgākajiem aspektiem kvalitatīva produkta nodrošināšanai ir cieša ikdienas sazobe starp profesionāļiem, kas strādā biznesa pusē, un tiem, kas – tehnoloģiju pusē. “If” IT risinājumi tiek nodrošināti iekšēji jeb in-house, tādējādi nodrošinot pilnīgu izpratni par patieso situāciju un klientu vajadzībām.

Kā atklāj Kjell Rune Tveita, “If” informācijas nodaļas vadītājs (CIO) un grupas pakalpojumu vadītājs: “Esmu pārliecināts, ka Lietuvas IT biroja paplašināšana stiprinās mūsu tehnoloģiju kompetences ne tikai Baltijā, bet visā “If” grupā. Mēs ticam, ka cieša sadarbība starp biznesu un IT ļauj būt klātesošiem konkrētu problēmu risināšanā, tādējādi nodrošinot iespējami labākos risinājumus”.

Spēcīgs IT ir svarīgs priekšnosacījums jebkura biznesa nākotnei. Mūsdienās, kad dati pārsvarā tiek glabāti, apstrādāti digitālā formā, vienlaikus definējot veidu kā uzņēmumi strādā, nozarēm ir jāiet līdzi laikam un jābūt elastīgām, piedāvājot pēc iespējas vienkāršākus un efektīvākus produktus un pakalpojumus. Apdrošinātāji šajā kontekstā nav izņēmums – lai pielāgotos klientu mainīgajām vajadzībām un nodrošinātu savu konkurētspēju, ir jāspēj nodrošināt atbilstoši tehniskie risinājumi.

“If” Baltijas IT vadītājs Jānis Kesteris piebilst: “Man ir liels gods būt daļai no Baltijas ekspertu loka, kuri jau ir snieguši milzīgu ieguldījumu nozarē un turpinās strādāt pie jaunu risinājumu ieviešanas arī nākotnē. Esam gandarīti par iespēju spert nākamo soli, paplašinot mūsu IT kopienu Lietuvā. Jau pašlaik mums ir spēcīga datu ekspertu komanda no Lietuvas, kuri uzņēmumā ieņem būtisku lomu, sniedzot nozīmīgu ieguldījumu biznesa attīstībā,  lai If kļūtu par pilnībā datu virzītu uzņēmumu”.

“If” Baltijas IT nodaļa jau veido ap 35% no uzņēmuma grupas kopējā IT speciālistu skaita un pilnvērtīgi darbojas visās jomās – risinājumu izstrādē, testēšanā, infrastruktūras uzturēšanā un monitoringā, drošības risinājumu izveidē, lietotāju pieredzē (UX) un citās – nodrošinot labākos iespējamos risinājumus Skandināvijas un Baltijas valstu klientiem, kā arī tehniski stabilu darba vidi visiem “If” darbiniekiem.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…