22. augusts, 2020

Izsludināta pieteikšanās Evolution Gaming bezmaksas programmēšanas kursiem

evolution gaming

“Evolution Gaming” līdz 6. septembrim aicina pieteikties “Scala šis blogscamp” – programmēšanas kursiem trīs mēnešu garumā, kuros varēs apgūt funkcionālās programmēšanas un Scala programmēšanas valodas pamatus. Sekmīgākajiem studentiem būs iespēja pievienoties uzņēmuma komandai Scala inženiera amatā.

Scala ir programmēšanas valoda, kas ļauj radīt viegli uzturamu kodu. Tai ir laba savietojamība ar Java kodu.

Kursa ietvaros studentiem būs iespēja:

 • iegūt zināšanas par praktisku Scala funkcionālo programmēšanu, ieskaitot darbu ar tādām bibliotēkām kā Akka, Akka Persistence un HTTP pakalpojumu izstrādi;
 • izstrādāt kursa projektu, izmantojot praktisko funkcionālās programmēšanas pieeju;
 • saņemt individuālus ieteikumus turpmākajai attīstībai.

Šie kursi būs piemēroti ne tikai inženieriem ar pieredzi citās programmēšanas valodās, bet arī iesācējiem.

“Scala šis blogscamp” studentiem nepieciešamas programmēšanas pamatprasmes un vēlme mācīties. Nodarbības notiks divas reizes nedēļā, vakaros, trīs mēnešu garumā. Lielākā daļa mācību aktivitāšu notiks tiešsaistē. Nepieciešams dators. Nodarbības būs angļu valodā. Kursi sāksies 22. septembrī.

Plašāku informāciju par apmācību saturu, kā arī pieteikties var kursu mājaslapā.

Uzņemšana tiks balstīta uz intervijas un/vai praktiska uzdevuma rezultātiem.

“Scala šis blogscamp”noslēgumā katrs students saņems diplomu. Studentiem ar labākajām sekmēm tiks izteikts piedāvājums pievienoties inženieru komandai un tupināt savu karjeru “Evolution Gaming”.

Visu par iespējām izglītoties uzņēmējdarbībā meklē tehnoloģiju un inovāciju portālā Labsoflatvia.com.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda