22. augusts, 2020

Izsludināta pieteikšanās Evolution Gaming bezmaksas programmēšanas kursiem

evolution gaming

“Evolution Gaming” līdz 6. septembrim aicina pieteikties “Scala šis blogscamp” – programmēšanas kursiem trīs mēnešu garumā, kuros varēs apgūt funkcionālās programmēšanas un Scala programmēšanas valodas pamatus. Sekmīgākajiem studentiem būs iespēja pievienoties uzņēmuma komandai Scala inženiera amatā.

Scala ir programmēšanas valoda, kas ļauj radīt viegli uzturamu kodu. Tai ir laba savietojamība ar Java kodu.

Kursa ietvaros studentiem būs iespēja:

  • iegūt zināšanas par praktisku Scala funkcionālo programmēšanu, ieskaitot darbu ar tādām bibliotēkām kā Akka, Akka Persistence un HTTP pakalpojumu izstrādi;
  • izstrādāt kursa projektu, izmantojot praktisko funkcionālās programmēšanas pieeju;
  • saņemt individuālus ieteikumus turpmākajai attīstībai.

Šie kursi būs piemēroti ne tikai inženieriem ar pieredzi citās programmēšanas valodās, bet arī iesācējiem.

“Scala šis blogscamp” studentiem nepieciešamas programmēšanas pamatprasmes un vēlme mācīties. Nodarbības notiks divas reizes nedēļā, vakaros, trīs mēnešu garumā. Lielākā daļa mācību aktivitāšu notiks tiešsaistē. Nepieciešams . Nodarbības būs angļu valodā. Kursi sāksies 22. septembrī.

Plašāku informāciju par apmācību saturu, kā arī pieteikties var kursu blogscamp.evolutiongaming.com/" target="_blank" rel="noreferrer noopener">mājaslapā.

Uzņemšana tiks balstīta uz intervijas un/vai praktiska uzdevuma rezultātiem.

“Scala šis blogscamp”noslēgumā katrs students saņems diplomu. Studentiem ar labākajām sekmēm tiks izteikts piedāvājums pievienoties inženieru komandai un tupināt savu karjeru “Evolution Gaming”.

Visu par iespējām izglītoties uzņēmējdarbībā meklē tehnoloģiju un inovāciju portālā Labsoflatvia.com.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.