19. jūnijs, 2020

Izsludināta pieteikšanās Printful programmēšanas kursiem

printful

No 10. līdz 21. augustam notiks programmētāju kursi, kuru labākajiem absolventiem tiks piedāvāts uzņēmumā. programmēšanas kursi ir divu nedēļu mācību programma, kuras laikā būs iespēja sastrādāties ar talantīgiem nozares speciālistiem un apgūt nepieciešamos pamatus, lai varētu turpināt profesionāli augt un atrast labu darbu nozarē.

“Programmēšanas kursu iepriekšējo gadu absolventi strādā jaunu produktu izstrādes, piegādes, drošības un citās komandās, kā arī paši pasniedz kursus un apmāca jaunos kolēģus. Printful IT komandā netrūkst ne darba, ne ideju, tāpēc mēs meklējam jaunus speciālistus”,  stāsta Jānis Akmentiņš, Printful IT departamenta vadītājs, piebilstot, ka kursiem nav noteikta vecuma ierobežojuma, bet galvenais ir priekšzināšanu līmenis, tomēr iepriekšējo gadu pieredze rāda, ka tie ir dalībnieki, sākot no 16 gadu vecuma.

Šogad kursu programma sevī ietver ne tikai apmācību modernu lietotņu arhitektūrā un izstrādes vidēs, datubāzes projektēšanā, front-end programmēšanā, bet arī programmētāja profesijai nepieciešamo kompetenču attīstību, praktiskas nodarbības un individuālu darbu ar savu mentoru.

Kursu dalībniekiem jābūt pamatzināšanām programmēšanā un lielai vēlmei mācīties. Kursu organizēšanā tiks izvērtēti kandidāti ar līdzīgu priekšzināšanu līmeni. Tiks izskatīti visi pieteikumi un atbilstošākajiem kandidātiem nosūtīs uzdevumu, lai novērtētu zināšanu līmeni.

Kursi notiks birojā Ojāra Vācieša ielā 6B katru darba dienu (9.00-18.00) no 10. līdz 21.augustam. Iepazīties ar detalizētu mācību programmu un pieteikties programmēšanas kursiem var līdz 17.jūlijam, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē https://www.printful.com/programmesanas-kursi/

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda