6. oktobris, 2020

Jaunais Galaxy Tab Active3 – īpaši izturīgs planšetdators prasīgiem apstākļiem

Samsung Galaxy Tab Active3

prezentējis izturīgo Galaxy Tab Active3 planšetdatoru, kas paredzēts profesionālai lietošanai prasīgos apstākļos un nozarēs. Tā izturīgais dizains kopā ar dažādām produktivitātei paredzētām funkcijām ir īpaši piemērots darbiniekiem, kuri strādā ārpus biroja. Turklāt  jaunā ierīce izveidota tā, lai ar to ērti varētu strādāt arī tie profesionāļi, kas ikdienā darbā izmanto cimdus, piemēram, medicīnas darbinieki.

Skarbiem apstākļiem

Galaxy Tab Active3 atbilst ASV militārajam standartam MIL-STD-810H, kas apliecina tā piemērotību patiešām ekstrēmām vidēm, darbam ārpus telpām un sarežģītiem darba uzdevumiem. Planšetdatoram ir uzlabota trieciena izturība – ļaujot izturēt kritienus no 1,5 m augstuma, ja tam ir uzlikts komplektā esošais aizsargvāciņš. Ierīce ir arī ūdens un putekļu droša, atbilstoši IP68 standartam.

Augsta veiktspēja

Jaunajai ierīcei ir Exynos 9810 procesors, 4GB RAM un 64GB iekšējā atmiņa, kā arī Wi-Fi 6 MIMO savienojamība. Jāizceļ arī nomaināmais 5050mAh ietilpības akumulators, ko var uzlādēt caur USB vai POGO pins pieslēgvietām, turklāt uzņēmumos, kur planšetdators ir novietots fiksētā vietā, Tab Active3 var izmantot arī pilnībā bez akumulatora, pieslēdzot to elektrībai un ieslēdzot “No Battery Mode”.

Produktivitāte

Lai sniegtu datoram līdzvērtīgu pieredzi, planšetdatoram ir Dex programma – tā ļauj ierīci ērti pievienot pie monitora vai TV ekrāna, lai turpinātu iesāktos darbus. Papildu tam Galaxy Tab Active3 ir vēl vairākas noderīgas funkcijas:

  • Kamera: 13MP aizmugurējā kamera sniedz pietiekamu detalizāciju, lai uzņemtu fotogrāfijas vai skenētu dokumentus, savukārt 5MP priekšējā kamera ir piemērota zvaniem.
  • Paplašinātā realitāte: planšetdators atbalsta ARCore un ļauj izmantot dažādus paplašinātās realitātes (augmented reality) pakalpojumus, piemēram, attālināto apmācību.
  • Ātrā pieeja: Ierīces sānā novietotā poga ļauj piekļūt visbiežāk lietotajām programmām vai arī, piemēram, ārkārtas zvaniem, “Push to Talk” vai citām lietotnēm.
  • Pielāgots tirdzniecības nozarei: Galaxy Tab Active3 kamera ir pielāgota svītrkodu nolasīšanai, kas ļauj viegli pārvaldīt noliktavas krājumus un skenēt produktus. Planšetdators atbalsta arī NFC ar EMV Level 1 dažādiem maksājumiem.
  • Skārienjutība: uzstādījumos ieslēdzot “Touch Sensitivity”, Galaxy Tab Active3 varēs lietot ar cimdiem – samazinot darbinieku laika patēriņu, tos uzvelkot un novelkot pirms vai pēc ierīces lietošanas.
  • Ūdens un putekļu drošs S Pen irbulis:  IP68 standartam atbilstošais S Pen irbulis ir īpaši piemērots darbam ar cimdiem dažādos apstākļos, lai maksimāli atvieglotu dažādu dokumentu pārskatīšanu un parakstīšanu.

Galaxy Tab Active3 ir arī aizsargāts ar Knox – īpaši izstrādāto drošības platformu. To var pārvaldīt arī centralizēti visa uzņēmuma līmenī, piemēram, IT administrators var norādīt programmas un lietotnes, ko drīkst lietot uz konkrētās ierīces, dodot pilnu kontroli un pārskatu pār uzņēmuma mobilajām ierīcēm.

Pieejamība

Baltijas valstīs Galaxy Tab Active3 būs pieejams no 9. oktobra.

 Galaxy Tab Active3 tehniskā specifikācija
8.0” WUXGA (1920 x 1200) PLS TFT LCD
Procesors Exynos 9810
Octa-core 2.7GHz + 1.7GHz
LTE4G FDD LTE 4G TDD LTE
4GB + 64GB microSD līdz 1TB
KameraAizmugurējā: 13MP AF + 5.0MP, zibspuldze
PieslēgvietasUSB 3.1 Gen 1, Pogo Pin
SensoriAkselerometrs, pirkstu nospiedumu sensors, žiro sensors, ģeomagnētiskais sensors, Hall sensors, RGB gaismas sensors, tuvuma sensors
Bezvadu savienojamībaWi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4G+5GHz, HE80, MIMO, 1024-QAM Wi-Fi Direct
OperētājsistēmaAndroid Q
GPS + Glonass + Beidou +Galileo
Izmērs un svars126.8 x 213.8 x 9.9mm, 426g(WiFi) / 429g(LTE)
Akumulators5050mAh, nomaināma
IzturībaIP68 standartam atbilstoša ūdens un putekļu aizsardzība
Aizsardzība pret kritieniem līdz pat 1.5 m ar komplektā pievienoto aizsargvāciņu.
MIL-STD-810H
IrbulisS Pen (IP68)
Knox Suite Biometriskā autentificēšanās (Sejas atpazīšana, pirkstu nospiedumu sensors)
Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda