Sākums Jaunumi Latvijas uzņēmums laidis klajā jaunu mobilo lietotni EAT IN HOTELS

Latvijas uzņēmums laidis klajā jaunu mobilo lietotni EAT IN HOTELS

3 minūtes lasīšanai
eatinhotel

Pagājušajā nedēļā viesnīcā Radisson Daugava Latvijas uzņēmums EAT IN HOTELS prezentēja jaunu mobilo lietotni brokastu rezervēšanai viesnīcās. Šis ir pirmais projekts pasaulē, kas ļauj izvēlēties un pirkt brokastis viesnīcās, tajās nedzīvojot. Lietotne apvienos viesnīcas vienuviet un piedāvās visizdevīgākās un ērtākās brokastu rezervēšanas iespējas.

“Ideja brokastot savas pilsētas viesnīcās nav jauna, taču daudzi to neizmanto – bieži trūkst informācijas par brokastu cenu, tāpat ir saziņas grūtības reģistrācijā. Lietotne ne tikai atrisina šīs problēmas, bet arī ļauj viesnīcām regulēt cenu atkarībā no pieprasījuma. Savukārt klienti iegūst papildu atlaides. Turklāt zviedru galds viesnīcā līdzinās mini atvaļinājumam, mēs vēlējāmies šo atpūtas sajūtu pārnest uz mūsu ikdienu. Latvijas viesnīcām šī mūsu ideja ļoti patika – neatkarīgi no sezonas tām ir jāuztur servisa līmenis un jāsaglabā darba vietas. Labās viesnīcās ir standarti, kas attiecas gan uz produktu daudzveidību, gan uz ēdienu daudzveidību, gan uz izmantoto izejvielu kvalitāti. Tam tiek rūpīgi sekots, īpaši, ja tā ir tīkla viesnīca. Bet nelielās dizaina viesnīcas savus klientus lutina ar personisku servisu un interesantām maltītes idejām. Šāds iespēju arsenāls nav pieejams visās kafejnīcās un restorānos, tādēļ esam pārliecināti, ka mūsu jaunais pakalpojums būs pieprasīts,” stāsta jaunuzņēmuma autore Jūlija Rimlina, Latvijas tūrisma operatora  Atlantic Travel vadītāja.

Turklāt šis pakalpojums ir aktuāls tiem, kuri brokasto agri. Viesnīcas ir gatavas piedāvāt pilnvērtīgas brokastis jau no plkst. 6:30, kad gandrīz visas kafejnīcas vēl ir slēgtas.

Projekts ir interesants arī no resursu racionālas izmantošanas aspekta: starpsezonā viesnīcu piepildījums ir daudz zemāks. Projekta izstrādātājiem ir mērķis “atvērt viesnīcas” vietējiem iedzīvotājiem, piedāvājot tiem dažādus viesnīcu pakalpojumus par izdevīgām cenām. Statistika liecina, ka brokastīs tiek apēsti vien 50% sagatavotās pārtikas, bet, tā kā atbilstoši pārtikas produktu drošības noteikumiem tikai 10-15% atlikumu var tikt ziedoti vai izmantoti tālākai pārstrādei, tad 35-40% ēdienu tiek izmesti. Projekts Eat In Hotels ļaus viesnīcām būtiski uzlabot šos rādītājus.

Šobrīd lietotnē ir pieejamas desmit Rīgas viesnīcas, brokastis var rezervēt ar atlaidi līdz 30%. Pirmajam pasūtījumam ir spēkā akcija: maksā par vienu, brokastojiet divatā.

Brokastu rezervēšanai lietotnē ir jāapmaksā pakalpojums un ar saņemto QR kodu var doties uz viesnīcas restorānu. Dažās viesnīcās cenā ir iekļauta arī bezmaksas autostāvvieta divām stundām.

Lietotnes funkcionalitāte tuvākajā laikā tiks paplašināta: jau ir pievienotas tematiskās vēlbrokastis, piemēram, Sv.Valentīna dienā, tiks piedāvāti arī citi viesnīcu pakalpojumi. Nākotnē plānots projektu piedāvāt arī citās pasaules valstīs.

Lietotni iPhone var lejupielādēt šeit.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…