• Sākums /
  • Jaunumi /
19. aprīlis, 2021

Lielākais inovāciju festivāls Baltijā “Login 2021” šogad notiks tiešsaistē un tiks pārraidīts portālā Delfi

login

Lielākais inovāciju festivāls Baltijā “Login 2021” šogad notiks tiešsaistē un tiks pārraidīts portālā “Delfi”.

Pandēmijas dēļ “Login” šogad notiks tikai “Delfi” mediju portālos Baltijā.

Piecu dienu konference ar vairāk nekā 150 runātājiem no Lietuvas un visas pasaules būs skatāma tiešraidē no 24. līdz 28. maijam portālā “Delfi.lt” un satura sesijas angļu valodā tiks translētas “Delfi.lv” un “Delfi.ee”.

Pēc pasākuma visas video prezentācijas būs pieejamas “Delfi plus”.

Kā uzsver rīkotāji, šogad festivāla runātāji iepazīstinās ar svarīgākajām tēmām, piemēram, vakcināciju, digitalizāciju un to, kā tā ietekmē mūsu veselību, labsajūtu, ilgtspēju, mārketingu, mākslīgo intelektu, laikmetīgo mākslu, kiberdrošību un to, kā pasaule izskatīsies rītdien.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda