Sākums Jaunumi Naktī Rīgā Wolt visbiežāk pasūta saldējumu, ziedus un grūtniecības testus

Naktī Rīgā Wolt visbiežāk pasūta saldējumu, ziedus un grūtniecības testus

3 minūtes lasīšanai
wolt courier on scooter

No šī gada aprīļa tehnoloģiju uzņēmums “Wolt” uzsāka diennakts pakalpojumu visās Baltijas galvaspilsētās – Rīgā, Tallinā un Viļņā. Kā liecina uzņēmuma apkopotie dati, nakts stundās Rīgas iedzīvotāji starp Baltijas kaimiņiem izceļas ar kāri pēc saldējuma un ziediem, kā arī iegādājoties grūtniecības testus. Savukārt visu Baltijas valstu galvaspilsētu iedzīvotāji un viesi laika posmā no pusnakts līdz astoņiem rītā iecienījuši ātrās uzkodas – picas, kebabus, burgerus un frī kartupeļus.

“Pirms vairāk nekā gada aicinājām savus sadarbības partnerus – restorānus un mazumtirdzniecības veikalus – pārskatīt savus darba laikus, jo vēlu vakaros novērojām ievērojamu pasūtījuma skaita pieaugumu. Mūsdienu sabiedrības dzīvesstils un elastīgās darba stundas strauji mainās, kas liek pielāgoties arī dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, ēdinātājiem un tirgotājiem. Šobrīd Rīgā ir tūkstošiem cilvēku, kuriem nakts stundas ir ērtākais laiks lielāku vai mazāku pirkumu veikšanai. Tāpat nereti tieši naktīs ir vajadzība pēc pirmās nepieciešamības precēm un, kā redzams pēc biežākajiem pasūtījumiem, arī pēc nozīmīgiem un pat dzīvi mainošiem pirkumiem, tāpēc ir lieliski, ja sev nepieciešamo vari saņemt tieši tad, kad tas ir aktuāli,” skaidro Wolt vadītāja Baltijā pienākuma izpildītājs Mantas Lomsargis.

No “Netflix & Chill” līdz grūtniecības testiem

Kā norāda M. Lomsargis, atšķirības starp Rīgas, Tallinas un Viļņas “Wolt” lietotājiem vērojamas nakts pasūtījumos no mazumtirdzniecības veikaliem. Kamēr Tallinā naktīs iecienītākais ir ūdens, enerģijas dzērieni, piens, kā arī dažādas sāļās uzkodas un čipsi, Rīgā visbiežāk tiek pasūtīts saldējums, dažādi mīklas izstrādājumi, ziedi, kā arī preces no aptieku piedāvājuma – grūtniecības testi, dažādas ziedes un hematogena batoniņš.

“Latvijas iedzīvotāji arī pēc pusnakts labprāt iegādājas dažāda veida saldējumus un ziedus. Turklāt viens no biežāk pasūtītajiem produktiem ir tieši uzņēmuma Ben & Jerry saldējums “Netflix & Chill”, kas vēlreiz apliecina, ka latvieši ir ne tikai romantiķi, bet arī lieli filmu cienītāji. Esam gandarīti, ka arī mūsu sadarbības partneris Mēness Aptieka šobrīd piedāvā iegādāties dažāda veida preces visu diennakti, tādejādi atvieglojot arī mūsu klientu ikdienu,” par biežākajām nakts izvēlēm no mazumtirgotājiem Rīgā papildina M. Lomsargis.

Ātro uzkodu topā dominē kebabi, picas un burgeri

Lai gan starp Baltijas valstu iedzīvotājiem nakts pirkumi no mazumtirdzniecības veikaliem atšķiras, nemainīgi pieprasītāko maltīšu sarakstā paliek dažādas ātrās uzkodas, piemēram, picas, kebabi, čīzburgeri un frī kartupeļi. Rīgas un Tallinas iedzīvotāju un viesu iecienītākā nakts ēdiena izvēle ir dažādu veidu burgeri, kebabi un picas, taču Viļņas iedzīvotāji papildus labprāt mielojas arī ar fritētiem pelmeņiem.

Šobrīd Rīgā maltītes un dažāda veida preces visu diennakti iespējams pasūtīt no vairāk nekā 25 dažādiem restorāniem un mazumtirdzniecības veikaliem, taču, ņemot vērā lielo pieprasījumu, lēšams, ka uzņēmumu skaits turpinās pieaugt.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…