Sākums Jaunumi No šodienas Latvijā pieejams “Disney+” video straumēšanas serviss

No šodienas Latvijā pieejams “Disney+” video straumēšanas serviss

2 minūtes lasīšanai
disney plus

“The Walt Disney Company” straumēšanas pakalpojums “Disney+” no otrdienas, 14. jūnija, ir pieejams Latvijā. Tā standarta cena ir 7,99 eiro mēnesī vai, abonējot uz gadu, 79,90 eiro.

Ar vairāk nekā 1100 filmām, 500 seriāliem un 213 ekskluzīviem oriģināliem no “Disney”, “Pixar”, “Marvel”, “Star Wars” un “National Geographic” “Disney+” saviem faniem piedāvā lieliskākos stāstus vienuviet.

Kā ziņots iepriekš, abonenti varēs skatīties “Zvaigžņu karu” “Obi-Van Kenobi” un abas seriāla “The Mandalorian” sezonas. Turklāt “Disney+” varēs vērot “Skywalker” sāgu – visas deviņas “Star Wars” filmas.

Supervaroņu faniem būs pieejamas vairāk nekā 60 “Marvel Studios” filmas, tai skaitā Amerikas Kinoakadēmijas balvai “Oskars” nominētā “Shang-Chi and the Legend of The Ten Rings”, “Eternals”, “Avengers: Endgame” un “Captain Marvel”, kā arī vairāk nekā 40 “Marvel Studios” seriāli, piemēram, “Moon Knight”, “Loki “un “WandaVision”.

Abonenti varēs baudīt arī vairāk nekā 500 “Disney” un “Pixar” filmas – visu “Toy Story” franšīzi, Amerikas Kinoakadēmijas balvu ieguvušo “Soul”, “Luca” un citas. Savukārt no “Walt Disney Animation Studios” skatītāji varēs vērot Amerikas Kinoakadēmijas balvu ieguvušo “Encanto”, kas stāsta par kādu neparastu ģimeni, un fanu iemīļoto “Frozen”, “Frozen II”. Tāpat “Disney” fani varēs arī straumēt Amerikas Kinoakadēmijas balvu ieguvušo “Cruella”, kurā Kruellas Devilas lomu tēlo Emma Stouna, un “Disney” “Jungle Cruise”.

“National Geographic” dokumentālās filmas, tai skaitā “The Rescue” un “Free Solo”, ko radījuši Amerikas Kinoakadēmijas balvu ieguvušie režisori un producenti Elizabete Čaha Vasarelija un Džimijs Čins, papildinās tādus populārus “National Geographic” raidījumus kā “The World According To Jeff Goldblum” un “Gordon Ramsay: Uncharted”.

Abonentiem būs arī iespēja baudīt vispārīgi izklaidējošu saturu – oriģinālo komēdijseriālu “Only Murders in the Building”, “Pam and Tommy”, “The Kardashians”, “Queens” un noslēpumu trilleri “Death on the Nile”, ko veidojis Kenets Brana, kā arī “The Simpsons”, “Grey’s Anatomy”, “9-1-1” un “Black-ish”.

Ar līdz šim nebijušu piekļuvi “Disney” dārgumu galabātuvei, tādas iecienītas klasikas kā “Cinderella”, “Tangled”, “Princess and the Frog” un “Little Mermaind”, būs iespējams straumēt paralēli nesenajiem kases grāvējiem, piemēram, “Raya and the Last Dragon”. Tāpat straumēšanai būs pieejami simtiem “Disney Channel” seriālu, miniseriālu un īpaši veidots saturs, tai skaitā “Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir” un “Phineas and Ferb”.

Lietotāji varēs baudīt augstas kvalitātes saturu pat četrās vienlaicīgās straumēs, neierobežotas lejupielādes līdz pat desmit ierīcēm, “IMAX Enhanced” uzlabojumus atsevišķiem seriāliem un filmām, kā arī iespēju izveidot līdz pat septiņiem dažādiem profiliem, tostarp vecāki varēs izmantot īpašos “Kids Profiles” ar bērniem draudzīgu saskarni un vecumam atbilstošu saturu.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…