2. jūlijs, 2021

Notiks Baltijas mēroga Rocket League turnīrs

LG OLED evo RockedLeague Baltic Cup

Electronics” sadarbībā ar “GEOXANIMO” izsludina Baltijas mēroga Rocket League gaming turnīru “LG evo Rocket League Baltic Cup”. Turnīra uzvarētāji savā īpašumā iegūs pavisam jaunu, geimeriem paredzētu LG OLED 48″ C1 televizoru. “LG OLED evo Rocket League Baltic Cup” turnīrs norisināsies divu dienu garumā no 17. jūlija līdz 18. jūlijam, taču pirms došanās cīņā par lieliskajām balvām, komandām būs jānopelna iespēja pārstāvēt savu valsti, uzvarot vienu no nacionālajiem kvalifikācijas turnīriem. Katrā no Baltijas valstīm norisināsies divi kvalifikācijas turnīri (kopā seši) un katra kvalifikācijas turnīra uzvarētāji nodrošinās sev vietu lielajā finālturnīrā, tādējādi sperot soli tuvāk pirmajai vietai un galvenajai balvai – LG OLED 48″ C1 televizoram. Kvalifikācijas turnīru norises periods ir no 28. jūnija līdz 8. jūlijam, kuru reģistrācija beidzas divas stundas pirms turnīra sākuma – plkst. 17.00. Maksimālais dalībnieku skaits katrā kvalifikācijā ir 256 komandas, kuras izmanto PC, XBOX, PlayStation vai Switch platformas. Turnīra formāts – “3v3” un “Double Elimination Best of Three”. Ikvienam spēlētājam dalība kvalifikācijas turnīros ir .

Kvalifikācijas turnīru datumi un reģistrācijas saites:

Finālturnīrā “LG OLED evo Rocket League Baltic Cup” piedalīsies sešas labākās komandas – aizvadīto kvalifikācijas turnīru uzvarētāji. Finālturnīra formāts ir “Five game series Round-Robin group stage”, “Best of Five Semi final”, kā arī “Best of Seven Grand final”.

Pirmo trīs vietu ieguvēji savā īpašumā iegūs lieliskas :

  • 1. vieta – 3x LG OLED 48″ C1 televizors
  • 2. vieta – 3x LG XBOOM Go PL7 bezvadu skaļrunis
  • 3. vieta – 3x LG XBOOM Go PL5 bezvadu skaļrunis
Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.