Sākums Jaunumi Philips prezentē jaunos OLED+ televizoru modeļus

Philips prezentē jaunos OLED+ televizoru modeļus

5 minūtes lasīšanai
OLED986 LP FIDELIO L3 HEADPHONES scaled

“TP Vision” šodien prezentējis jauno Philips OLED+ televizoru kategoriju, kas tapusi sadarbībā ar skaņas ekspertiem Bowers & Wilkins. Līdz ar jauno OLED+986 un OLED+936 modeļu pieteikšanu, Philips garantē, ka modeļi joprojām piedāvā visaugstāko pašreiz pieejamo televizora skaņas kvalitāti.

Abi televizoru modeļi, kas ir prestižās Attēlveidošanas un skaņas ekspertu asociācijas (EISA) mājas kinozāles televizors 2021–2022 balvas laureāti, ir aprīkoti ar jaunākajiem izcilas veiktspējas OLED paneļiem, kas nodrošina 20% lielāku maksimālo apgaismojumu, twin-chip mikroshēmu, 5. paaudzes P5 mākslīgā intelekta (AI) Dual Picture Engine procesoru, kas paceļ tā veiktspēju jaunā līmenī – ar labāku asumu, precīzākām krāsām un ādas toņiem, kā arī labāku kontrastu jebkuram vizuālajam avotam. Šāda kombinācija vienlaikus spēj vēl vairāk uzlabot Dolby Vision saturu, īpaši gadījumos, ja tiek izmantots HDR Dolby Bright režīms.

5. paaudzes P5 AI procesora komplekts pievieno jaunu filmas noteikšanas režīmu pie jau esošajām piecām AI kategorijām, savukārt Ambient Intelligence televizora gaismas sensors nodrošina, ka SDR un HDR satura attēlojuma kontrasts vienmēr tiek optimizēts atbilstoši apkārtējā ambientā apgaismojuma līmenim.

“Pateicoties mūsu 30 gadu pieredzei attēla kvalitātē un 5. paaudzes P5 attēlu procesora komplekta un AI kombinācijai, mēs spējam piedāvāt labākos OLED paneļus tirgū. Jaunie Philips OLED+986/936 nodrošina asu attēlu ar visdziļāko melno toni, iespaidīgu izgaismojumu un fantastisku krāsu paleti. Ekrāna attēls ir tāds, it kā jūs skatītos laukā pa logu,” par OLED+ jauninājumiem komentē Danijs Taks (Danny Tack), “TP Vision” attēla kvalitātes eksperts.

Philips joprojām ir viens no nedaudzajiem ražotājiem, kas atbalsta visus pašreizējos HDR formātus. Papildus iespējamai savienojamībai ar HLG, HDR10 un HDR10+ avotiem, gan OLED+986, gan OLED+936 modeļi tagad atbalsta arī HDR10+ Adaptive, kas apvieno HDR10+ dinamiskos metadatus ar reālo ambientās gaismas informāciju, lai automātiski optimizētu spilgtuma līmeni skatīšanās videi un pastiprinātu tumšu attēlu detaļas gaišā telpā katrā ainā.

Lai televizora skatīšanās pieredze kļūtu vēl aizraujošāka, jauno televizora komplektu četrpusējā ambientās gaismas sistēma piedāvā izcilu spēļu lietošanas pieredzi, apvienojot HDMI 2.1 savienojumu ar VRR, Freesync Premium un G-Sync tehnoloģijām un zemāko latentitāti jebkurā no 2021.gada OLED komplektiem.

Videospēļu cienītāji var arī izbaudīt jauno Fast Motion Clarity funkciju, kas sniedz smalku, bet reālistisku un vienmērīgu pāreju no attēla uz attēlu ar palielinātu asumu, tajā pašā laikā izvairoties no artefaktiem, plaša laukuma, lauka mirgošanas, darbojoties ar 100Hz ierasto 50 Hz vietā.

Augstās izšķirtspējas paneļus OLED+986 un OLED+936 arī aizsargā 5. paaudzes Intelligent Dual Picture Engine unikālā pretiededzināšanas (anti-burn-in) sistēma. Tā izmanto uzlabotu logotipa noteikšanas funkciju, uzraugot 32 400 tīkla zonas, precīzi nosaka statiskā satura atrašanās vietas un pakāpeniski samazina tur esošās gaismas intensitāti, lai izvairītos no iededzināšanas, tajā pašā laikā netraucējot pārējo ekrāna daļu.

Jaunie televizora modeļi, tāpat kā to priekšgājēji, produktu apdarē apvieno labāko no Eiropas dizaina, izmantojot autentiskus materiālus, tai skaitā Kvadrat audumu, stiklu un metālu, kā arī augstākās klases tālvadības pultī iestrādāto Muirhead ilgtspējīgās ādas apvalku.

OLED LP FIDELIO L HEADPHONES
OLED LP FIDELIO L HEADPHONES

OLED+986

OLED+986 ir flagmanis, kas garantē augstāko PQ veiktspēju un visadvancētāko skaņas sistēmu, kāda līdz šim piedāvāta televizoru vidū. OLED+986 modelis audiofiliem piedāvā ne tikai izcilu skaņas kvalitāti televizora skaņai, bet tas lietojams arī kā atsevišķa mūzikas sistēma.

Lielākai basa pastiprināšanai, atkarībā no klienta vai telpas vajadzībām, gan OLED+986, gan OLED+936 modelim iespējams pievienot ārēju aktīvo zemfrekvences skaļruni.

OLED+986 būs pieejams 65” ekrāna izmērā sākot no oktobra.

OLED+936 – Dolby Atmos sasniedz jaunas virsotnes

OLED
OLED

OLED+936 ir saņēmis ievērojamus uzlabojumus, tai skaitā jaunas, augstākas kvalitātes krosoveru detaļas, jaunu jaudu visiem trim skaļruņiem, jaunu, stingrāku 100mm x 65mm konusu un jaudīgāku magnētu basu atskaņotājam, jaunas balss spoles (voice coils) četriem vidējas klases draiveriem, kā arī jauna profila konusus nedaudz pārvietotajām Atmos pacēluma vienībām.

OLED+936 automātiski atpazīs un atkodēs Dolby Atmos saturu, lai nodrošinātu vislabākos rezultātus, savukārt jaunā profila pārvietotie pacēluma draiveri piedāvā labāku integrāciju ar ekrāna saturu.

Turklāt, ieslēdzot filmu, spēļu vai personīgo režīmu, televizors aktivizēs “pacēluma draiverus”, lai radītu tādu pašu izcilu Dolby Atmos lietotājpieredzi arī tādā saturā, kas nav Atmos.

OLED+936 būs pieejams 48”, 55” un 65” ekrāna izmēros sākot no septembra.

Par TP Vision

TP Vision Europe B.V. (TP Vision) ir reģistrēts Nīderlandē un tā centrālais birojs atrodas Amsterdamā. TP Vision uzņēmums pilnībā pieder TPV Technology Limited (TPV), kas ir viens no vadošajiem monitoru un televizoru ražotājiem pasaulē.

TP Vision ir galvenais tirgus spēlētājs plaša patēriņa TV un audio izklaides elektronikas ražošanā. TP Vision fokusā ir Philips zīmola televizoru izstrāde, ražošana un tirdzniecība (Eiropā, Krievijā, Tuvajos Austrumos, Dienvidamerikā, Indijā un atsevišķās Āzijas un Klusā okeāna valstīs) un Philips zīmola audio produkti (globāli) saskaņā ar Koninklijke Philips N.V. preču zīmes licenci. Spēcīgais Philips zīmols apvieno produktu izstrādes un dizaina ekspertīzi, nevainojamu darbību un TPV nozares ietekmi. TP Vision vīzija paredz augstas kvalitātes produktu ražošanu, kas tās lietotājiem nodrošina izcilu audio un vizuālo baudījumu. 

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…