Sākums Jaunumi Revolut iepazīstina Latvijas klientus ar Trading Pro

Revolut iepazīstina Latvijas klientus ar Trading Pro

4 minūtes lasīšanai
Revolut homepage January2017

Revolut, finanšu superlietotne ar vairāk nekā 35 miljoniem klientu visā pasaulē un vairāk nekā 300 tūkstošiem klientu Latvijā, iepazīstināja ar Trading Pro — jaudīgu rīku un ieskatu kopumu pieredzējušiem tirgotājiem, kas paredzēts, lai uzlabotu viņu tirdzniecības darbību. Jauno abonementu nodrošina Revolut Securities Europe UAB, un to var pievienot esošajiem Revolut plāniem (izņemot plānu Ultra, kurā Trading Pro iekļauts bez maksas).

Izmantojot Trading Pro, aktīvie investori tagad var gūt labumu no samazinātas komisijas maksas — tikai 0,12 % (no 0,25 %) par darījumiem, kas pārsniedz pašreizējā Revolut plāna bezmaksas darījumu limitu, un bez minimālās komisijas maksas atkarībā no valsts. Var tikt piemērotas citas komisijas maksas.

Trading Pro nodrošina arī piekļuvi augstākiem rīkojumu limitiem ASV un EEZ akcijām un biržā tirgotiem fondiem (ETF): no 10 000$ līdz 1 500 000$ vienam rīkojumam ASV akcijām un 1 500 000€ EEZ akcijām un ETF, ar maksimālo 50 000 akciju daļu skaitu vienā tirdzniecības darījumā.

Lai pieņemtu uz datiem balstītus lēmumus, Trading Pro lietotāji var piekļūt uzlabotai portfeļa analīzei, tostarp rezultātu salīdzinošai novērtēšanai, realizētās peļņas un zaudējumu izsekošanai, portfeļa sadalījumam u. c.

Pakalpojumā Trading Pro ir pieejams arī darbvirsmas tirdzniecības terminālis (pieejams vietnē trade.revolut.com), kurā aktīvie tirgotāji var izveidot pielāgotas telpas darbam, uzraudzīt tirgus tendences un efektīvi izpildīt darījumus, izmantojot vienu ekrānu, lai nodrošinātu maksimālu darbvirsmas pieredzi.

Rolands Juteika, Turības un Tirdzniecības nodaļas vadītājs (EEZ): “Trading Pro ir pielāgots pieredzējušu tirgotāju īpašajām vajadzībām, piedāvājot viņiem rīku kopumu, kas izstrādāts, lai uzlabotu viņu tirdzniecības iespējas. Mēs redzam, ka pieaug klientu bāze ar lielāku portfeļa vērtību, kas izmanto Revolut lielākiem darījumiem un kam nepieciešama padziļināta portfeļa analīze un darbvirsmas rīki. Trading Pro ir paredzēts, lai atrisinātu šīs problēmas. Mēs turpinām strādāt pie turības un tirdzniecības pakalpojumu atvēršanas plašākam klientu lokam, un mūsu sarakstā nākamie ir Robo digitālās padomu platformas pakalpojumi, kopfondi un obligācijas.”

Jaunais Trading Pro abonēšanas plāns tagad ir pieejams EEZ reģionā par 15 EUR ikmēneša maksu ar bezmaksas izmēģinājuma periodu pirmajam mēnesim. Tikai lietotāji, kuriem ir tirdzniecības konts, var izmantot Trading Pro abonementu lietotnē Revolut. Klienti var veikt 1 (plānā Standard), 3 (plānā Plus), 5 (plānā Premium) vai 10 (plānos Metal un Ultra) darījumus bez komisijas maksas mēnesī.

Visiem lietotājiem Revolut ir ieviesis arī pagarināto biržas darba laiku ASV akciju tirdzniecībai. Lai klientiem nodrošinātu lielāku elastību, Revolut ir pagarinājis ASV akciju tirdzniecības pieejamību no 6,5 stundām līdz 16 stundām dienā. Revolut lietotāji tagad var tirgoties laikā no plkst 4.00 EST (10.00 CET) līdz 20.00 EST (2.00 CET). Pagarinātajā biržas darba laikā būs pieejami tikai limita rīkojumi un visu akciju tirdzniecība. Pagarinātais biržas darba laiks ir pakļauts papildu vai lielākiem riskiem, salīdzinot ar parasto biržas darba laiku. Klientiem pirms jebkāda ieguldījuma lēmuma pieņemšanas ir jāizskata attiecīgie riski Revolut risku apraksta dokumentā, kas pieejams tā tīmekļa vietnē.

Oktobrī Revolut laida klajā savu līdz šim lielāko atjauninājumu — Revolut 10, būtiski pārveidojot lietotnes dizainu un izkārtojumu, lai padarītu ikdienas naudas pārvaldību pēc iespējas vienkāršāku, īpašu uzmanību pievēršot tiem, kuri lietotni arvien biežāk izmanto kā savu galveno bankas kontu. Galvenie Revolut produkti un funkcijas tagad ir ātri pieejami no sākuma ekrāna, savukārt rīki turības uzlabošanai, uzkrājumu un ieguldījumu izpētei un dzīvesveida pakalpojumu un piedāvājumu izmantošanai ir pieejami tikai ar vienu pieskārienu.

Revolut piedāvā klientiem piekļuvi vairāk nekā 2200 ASV tirgotiem uzņēmumiem, vairāk nekā 70 Eiropas sarakstā iekļautām akcijām un vairāk nekā 150 ETF, izmantojot lietotni Revolut. Ieguldījumu pakalpojumus EEZ nodrošina Revolut Securities Europe UAB.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…