• Sākums /
  • Jaunumi /
9. decembris, 2020

Sākusies skolu komandu reģistrācija uz LESL Rocket League 2×2 skolu turnīru

Rocket Legue

No 17. līdz 18. decembrim norisināsies EsportaSkola.lv organizētais “Latvijas Esporta Skolu līgas” jeb “LESL” Rocket League 2×2 skolu turnīrs, kurā piedalīties aicināti skolēni no visām Latvijas skolām.

Komandu reģistrācija uz LESL Rocket League 2×2 skolu turnīram ir pieejama EsportaSkola.lv mājas lapā. Reģistrācija uz turnīru pieejama līdz 16. decembrim plkst. 13.00.

Rocket League ir video sporta spēle, kurā spēlētāji ar mašīnām individuāli un komandās līdz pat 8 spēlētājiem viens pret otru spēlē futbolu. Spēles mērķis ir iesist bumbu pretinieka vārtos. Spēle ir pieejama gan uz spēļu konsolēm, gan arī datoriem. Svarīgi pieminēt, ka šī spēle ir pieejama ikvienam spēlētājam par brīvu. Rocket League spēle ir ļoti populāra un jaunākie statistikas dati liecina, ka to spēlē vairāk kā 75 miljonu spēlētāju no visas pasaules.

Lai piedalītos LESL Rocket League 2×2 skolu turnīrā spēlētājiem ir jāizpilda vairāki kritēriji. Viens no kritērijiem ir tāds, ka abi komandas spēlētāji mācās vienā skolā. Papildus abiem komandas spēlētājiem pirms dalības turnīrā ir jāiegūst tālmācības kursa “Kas ir esports?” sertifikāts, kas kalpos kā “biļete” uz turnīru.

LESL Rocket Leauge 2×2 skolu turnīrs skolēniem, pateicoties mūsu sponsoru atbalstam, ir pieejams bez maksas. Turnīra balvu fonds ir 200 eiro, kuru nodrošina LG tiks sadalīts starp labākajām komandām. Papildus turnīra labākie spēlētāji saņems arī iespaidīgas balvas – 27” LG spēļu monitoru un citas pārsteiguma balvas. Šī turnīra īpašā balva ir jaunais Garmin Instinct Esports Edition pulkstenis, kuru varēs iegūt kāds no turnīra dalībniekiem. Turnīra galvenie sponsori ir Rīgas 1. Tālmācības vidusskola, LG, TET, NEO Gaming, SmartLaws un Garmin.

Turnīra abas dienas tiks pārraidīts arī populārajā “strīmošanas” platformā “Twitch”, kur ikviens varēs sekot līdzi gan spēlēm, gan piedalīties dažādās interaktīvās aktivitātēs, kurās būs iespējams iegūt balvas no mūsu sponsoriem. Tiešraides atbalstu nodrošina mūsu sponsors TET.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda