Sākums Jaunumi Sestdien būs ierobežoti Citadele banka pakalpojumi

Sestdien būs ierobežoti Citadele banka pakalpojumi

1 minūtes lasīšanai
banka citadele

Turpinot IT sistēmu modernizāciju, sestdien, 13. janvārī, no plkst. 00.00 līdz 24.00 AS “Citadele banka” veiks būtiskus uzlabojumus, tādēļ šajā laikā nebūs pieejami maksājumi internetbankā, mobilajā lietotnē un filiālēs, liecina bankas paziņojums.

Norēķini ar maksājumu kartēm tirdzniecības vietās un bankomātu pakalpojumi būs pieejami, kā ierasts. Paredzēts, ka to darbība IT sistēmu uzlabojumu veikšanas laikā netiks traucēta.Ja bankomātā tiks iemaksāta skaidra nauda, pirkumu apmaksai ar maksājumu karti tā būs pieejama uzreiz. Veiktie karšu darījumi kontos pilnīgi tiks atspoguļoti pēc darbu pabeigšanas. “Citadeles” klienti e-veikalos apmaksāt pirkumus varēs tikai ar maksājumu kartēm. Savukārt tirgotājiem, kuri e-veikalos maksājumus pieņem ar “Klix”, būs pieejami visi apmaksas veidi, izņemot “Citadele Digilink”.

Maksājumi starp “Citadeles” kontiem un uz citu banku kontiem nebūs pieejami, tostarp nevarēs saņemt arī ienākošos maksājumus, tāpēc klienti aicināti darījumus veikt savlaicīgi – līdz 12. janvāra plkst.17.00.Maksājumu apstrāde tiks atjaunota 14. janvārī.

Gan mobilā lietotne, gan internetbanka klientiem būs pieejamas, taču tajās nebūs iespējams veikt maksājumus un noformēt kredītus. Arī citas funkcijas nebūs pieejamas vai būs ierobežotas.Tiešsaistes pakalpojumi mājaslapā nebūs pieejami, piemēram, attālinātā pieteikšanās mājokļa vai patēriņa kredītam.“Citadeles” Biznesa portāls uzlabojumu laikā nebūs pieejams. Filiāles tirdzniecības centros būs atvērtas savā ierastajā darba laikā, lai sniegtu konsultācijas un atbildētu uz jautājumiem. Tomēr darbības ar bankas sistēmām (maksājumi, kontu atvēršana un citas) nebūs pieejamas. Attālinātā apkalpošana zvanu centrā būs pieejama visu diennakti, lai palīdzētu klientiem risināt jebkuras neskaidrības. Banka atgādina, ka tā nekad nezvanīs, nesūtīs īsziņas vai e-pastus ar lūgumu klientiem ievadīt paroles, kodus vai citu personīgu informāciju.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…