11. jūnijs, 2020

Tet sāks tirgot arī sadzīves tehniku

Izvērtējot tirgus tendences un klientu vēlmes, tehnoloģiju un izklaides uzņēmums paplašina savu darbību tehnikas mazumtirdzniecībā, ienākot arī sadzīves tehnikas segmentā. Jau no šodienas Tet veikalos ir iespējams iegādāties ne tikai datortehniku, viedierīces, televizorus un audio tehniku kā līdz šim, bet e-veikalā arī sadzīves tehniku: ledusskapjus, tvaika nosūcējus, veļas mazgājamās mašīnas, plīts virsmas, cepeškrāsnis, mikroviļņu krāsnis, putekļu sūcējus un trauku mazgājamās mašīnas.

interneta veikals jau šobrīd ir viens no līderiem tehnikas tiešsaistes tirdzniecībā, iekļūstot TOP5 starp iecienītākajiem e-veikaliem, un pat TOP3 esošo klientu vidū. Apzinot iedzīvotāju vajadzības, secinājām, ka Tet klienti pastiprināti izrāda interesi mūsu veikalos iegādāties arī sadzīves tehniku, tādējādi norēķinoties par vairākiem pakalpojumiem vienlaikus. Tā kā piedāvājam arī elektroenerģijas pakalpojumu, turklāt sadzīves kļūst arvien “gudrāka”, piemēram, sadarbojoties ar citām ierīcēm un lietotnēm, šis uzņēmumam ir likumsakarīgs pakalpojumu attīstības solis,” stāsta valdes loceklis un komercdirektors Gusts Muzikants. “Klientu aptaujas liecina, ka 60% patērētāju sadzīves tehniku iegādājas interneta veikalos, pievēršot uzmanību pieejamajiem zīmoliem, kvalitātei, dizainam un iespējai iegādāties produktu uz nomaksu, tādēļ šie būs galvenie kritēriji pieejamajam produktu klāstam,” viņš turpina.

Saskaņā ar GFK 2019. gada globālo sadzīves tehnikas tirgus pētījumu, gandrīz puse no aptaujātajiem (46%) atzīst, ka ir gatavi maksāt par produktu, kas spēs vienkāršot viņu sadzīvi, un vairāk nekā 35% nopērk jaunāku sadzīves tehniku, jo esošā produkta veiktspēja vairs neapmierina. Klients lielākoties vēlas veikt darījumu “šeit, tagad un uz saviem nosacījumiem”, proti novērtē ātru un precīzu pasūtījuma noformēšanu tiešsaistē, skaidrus piegādes nosacījumus, iespējas iegādāties preci gan nomaksā, gan norēķinoties uzreiz.

Savukārt atsaucoties uz ražotāju novērojumiem, var secināt, ka galvenie sadzīves tehnikas attīstības virzieni šobrīd ir darbību automatizācija, daudzfunkcionalitāte un attālināta vadība ar lietotnes palīdzību. “ piedāvās tehniku no oficiālajiem ražotājiem un to pārstāvjiem, kā arī esošajiem klientiem – nomaksas iespējas tāpat kā citām e-veikala precēm. Klientu ērtībai būs pieejama arī piegāde un uznešana, kas ir īpaši aktuāli smagai sadzīves tehnikai kā ledusskapji, veļas un trauku mazgājamās mašīnas,” piebilst G.Muzikants.

e-veikala klientiem būs pieejami modeļi no pasaules lielākajiem sadzīves tehnikas ražotājiem – Electrolux, AEG, Bosch, Samsung un LG.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda