Sākums Jaunumi Tietoevry paziņo par jaunu vizuālo identitāti

Tietoevry paziņo par jaunu vizuālo identitāti

5 minūtes lasīšanai
tietoevry

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums “Tietoevry” atbilstoši globālajai stratēģijai paziņo par jaunu vizuālo identitāti un korporatīvā zīmola maiņu.

Latvijā pārstāvētais informācijas tehnoloģiju uzņēmums “Tietoevry” ir vadošais digitālo pakalpojumu un programmatūras produktu attīstītājs Ziemeļvalstīs. Organizāciju līdz ar zīmola maiņu turpmāk simbolizēs Skandināvu krāsu toņi, un identitāti raksturos tehnoloģijas, cilvēcība un atbildība. Taču uzņēmuma nosaukums, ņemot vērā vēsturisko un pamatvērtību kontekstu, saglabāsies nemainīgs – “Tietoevry”.

“Mērķtiecīgi izstrādāt jēgpilnas tehnoloģijas, lai sniegtu pievienoto vērtību pasaulei. Tā ir būtiska prioritāte, kas ietverta gan jaunajā stratēģijā, gan zīmola maiņā. Esam pārliecināti, ka, apvienojot Skandināvu vērtības un globālo skatījumu, spēsim radīt labāku pasauli, pilnveidot biznesus un piedāvāt sabiedrībai izaugsmes iespējas,” uzsver informācijas tehnoloģiju uzņēmuma “Tietoevry” Latvijas filiāles vadītāja Valērija Vārna. “Ar jauno stratēģiju klientiem un sadarbības partneriem spēsim piedāvāt vēl daudzveidīgāku informācijas tehnoloģiju pakalpojumu klāstu.”

Vienlaikus “Tietoevry” organizācija atklāj sešus specializētus uzņēmējdarbības virzienus, lai nākotnē atspoguļotu gan spēcīgu fokusu vietējā tirgū, gan starptautiski. Jaunās biznesa vadlīnijas, kurās sākta darbība, saistītas ar konkurētspējīgiem produktiem un pakalpojumiem ražošanas industrijā, privātajā un publiskajā sektorā. Tādējādi priekšplānā ir izvirzītas atklātas un savienojamas programmatūras, mākoņu tehnoloģijas, datu dizains, automatizētas darbības un inovatīva digitālā infrastruktūra.

“Mūsu jaunie mērķi atspoguļo tādas uzņēmuma vērtībās kā uzticība un atklātība, kā arī mūsu pasaules pašreizējo virzienu,” norāda informācijas tehnoloģiju uzņēmuma “Tietoevry” prezidents un izpilddirektors Kimmo Alkio. “Pēdējos pāris gadus esam pieredzējuši ārkārtēju laiku, sākot no pandēmijas līdz sarunām par klimata pārmaiņām. Līdz ar to mainās arī mūsu galveno akcionāru gaidas, jo uzņēmumiem ir arvien svarīgāk nodrošināt viedokli un iniciatīvu attiecībā uz sociāli nozīmīgiem jautājumiem. Tehnoloģijas attīsta sabiedrību, un mēs gribam būt uzņēmums, kas attīsta digitālu nākotni ar cilvēci epicentrā. Mums arī jāsaprot, kā risināt jebkādu negatīvu ietekmi, ko varētu radīt tehnoloģiju attīstība.”

Kimmo Alkio skatījumā uzņēmums uzsāk jaunu laikmetu: “Priecājamies, ka uzņēmuma integrācijas programma tuvojas noslēgumam, un sākam realizēt jaunu stratēģiju. Esmu pārliecināts, ka jaunā stratēģija, zīmols un identitāte nodrošinās to, ka varam piedāvāt vēl lielāku vērtību sabiedrībai, mūsu klientiem un investoriem, ka arī kļūt par iedvesmojošu darbavietu mūsu kolēģiem.”

Latvijā uzņēmuma juridiskais nosaukums “Tieto Latvia” paliek nemainīgs.

“Tietoevry” specializētie uzņēmējdarbības virzieni

  • “Tietoevry” biznesa dizains un inženierija – “Tietoevry Create”. Bizness attīsta klientu digitālo darba kārtību, lai radītu konkurētspējīgus produktus un biznesus, ko vada dati, dizains un mākoņu tehnoloģijas. Globāla biznesa joma, kur dominē programmatūra un datu inženierija.
  • “Tietoevry” uzņēmumu modernizācija – “Tietoevry Transform”. Virziens paredz uzņēmumu transformāciju, domājot par klientu biznesa procesiem, lietotnēm un infrastruktūru, lai izvirzītu priekšplānā globālas mākoņa un datu kompetences, kā arī automatizētas darbības.
  • “Tietoevry” mākoņa platformu pakalpojumi – “Tietoevry Connect”. Attiecīgajā jomā iecerēts nodrošināt mākoņu platformas ar pilnu infrastruktūras izvēļu klāstu –  drošību, elastīgumu un atbilstību klienta biznesam.
  • “Tietoevry” finanšu pakalpojumi un risinājumi – “Tietoevry Banking”.  Mērķis ir kļūt par tirgus vadošo partneri attiecībā uz finanšu programmatūras produktiem, platformām un pakalpojumiem Ziemeļvalstīs un citur pasaulē.
  • “Tietoevry” veselība un aprūpe – “Tietoevry Care”. Mērķis ir attīstīt Ziemeļvalstu veselības un sociālās aprūpes sektoru ar modulāru, atklātu un savienojamu programmatūru, kas uzlabos personāla un sabiedrības pieredzi.
  • “Tietoevry” industrijas programmatūra – “Tietoevry Industry”. Virziens sniedz konkurētspējīgu programmatūras un datu risinājumu paketi daudzās ražošanas jomās, t.sk., publiskajā sektorā, arī komunālo pakalpojumu jomā.

“Tietoevry” ir digitālo pakalpojumu un programmatūras produktu uzņēmums Ziemeļvalstīs ar spēcīgu vietējo klātbūtni tirgos un globālām iespējām. “Tietoevry” nodrošina digitālās priekšrocības un pilna cikla pakalpojumus uzņēmumiem un sabiedrībai. Uzņēmuma galvenais birojs ir Somijā. “Tietoevry” darbinieku skaits visā pasaulē ir gandrīz 24 000. Uzņēmums apkalpo tūkstošiem kompāniju un sabiedriskā sektora klientu vairāk nekā 90 valstīs. Sabiedrības apgrozījums gadā ir aptuveni trīs miljardi eiro, un tā akcijas tiek kotētas “NASDAQ” Helsinkos un Stokholmā, kā arī “Oslo Børs”.

“Tietoevry” Latvijas filiāle (SIA “Tieto Latvia”), apvienojot vairāk nekā 1000 talantīgus speciālistus un inovatīvas tehnoloģijas, ir viena no lielākajām informācijas tehnoloģiju sabiedrībām Latvijā, ierindojoties arī starp vadošajiem Latvijas eksportētājiem.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…