Sākums Jaunumi Latvijā būs pieejams straumēšanas pakalpojums Disney+

Latvijā būs pieejams straumēšanas pakalpojums Disney+

1 minūtes lasīšanai
disney plus

Straumēšanas pakalpojums “Disney+” šajā vasarā būs pieejams 42 valstīs un 11 jaunās teritorijās. Jauno valstu vidū ir arī Latvija, Dienvidāfrika, Turcija, Polija un Apvienotie Arābu Emirāti, informē “The Walt Disney Company”.

Platforma nodrošinās pieeju oriģinālsaturam, daudzām “Disney”, “Pixar”, “Marvel”, “Star Wars”, “National Geographic” sērijām un vispārējai izklaidei no “Star”.

“Disney+” nodrošina “Disney”, “Pixar”, “Marvel”, “Star Wars” un “National Geographic” filmu un seriālu straumēšanu, tostarp “The Simpsons” un daudzu citu.

Atsevišķos starptautiskajos tirgos tas iekļauj arī jauno vispārējās izklaides satura zīmolu “Star”. “The Walt Disney” vadošais tiešās straumēšanas pakalpojums “Disney+” ir daļa no “Disney Media & Entertainment Distribution” segmenta.

Pakalpojums piedāvā arvien pieaugoša oriģinālsatura straumēšanu bez reklāmām, tostarp pilnmetrāžas filmas, dokumentālās filmas, tiešraides, animācijas seriālus un īsos videoklipus.

“Disney+” vienlaikus nodrošina arī “The Walt Disney Studios” jaunākā satura straumēšanu. Savukārt “Star” pieejami jaunumi no “20th Century Studios”, “Disney Television Studios”, FX, “Searchlight Pictures” un citiem zīmoliem. Plašāka informācija pieejama “disneyplus.com”, kā arī “Disney+” lietotnē viedtālruņiem un savienotajām TV ierīcēm.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…