Sākums LG jaunumi LG un Qualcomm apvienos spēkus automobiļu programmatūras attīstībā

LG un Qualcomm apvienos spēkus automobiļu programmatūras attīstībā

2 minūtes lasīšanai
lg logo

(LG) un Incorporated struktūrvienība Qualcomm Technologies Inc. paziņojuši par sadarbības plāniem, lai turpinātu LG automobiļu informācijas un izklaides sistēmas webOS Auto attīstīšanu. Apvienojot webOS Auto un Qualcomm® Snapdragon™ Automotive Development Platform (ADP), plāno radīt un attīstīt autovadītājiem un pasažieriem ērtāku automobiļu izmantošanas pieredzi.

LG webOS Auto ir uz operētājsistēmas Linux bāzēta platforma, kurā izmantotas LG automobiļu informācijas un izklaides sistēmas zināšanas nākamās paaudzes – savienotām automašīnām. LG nesen prezentētā webOS Open Source Edition 2.0, kas uzlabo automobiļu informācijas un izklaides sistēmas funkcionalitāti, ļauj izbaudīt atsevišķas inovatīvas funkcijas, kas tiks iestrādātas webOS Auto. Atvērtais pirmkods un ar to saistītie rīki un vadlīnijas pieejamas lejupielādei vietnē http://webosose.org.

Snapdragon ADP piedāvā nozarē vadošās informācijas un izklaides sistēmas , kas tiek atbalstītas ar mākslīgo intelektu, progresīvu grafiku augstas izšķirtspējas ekrānu konfigurācijām un Ultra HD mediju straumēšanu. Snapdragon ADP izstrādāts tā, lai nodrošinātu daudzpusīgu aparatūras un programmatūras vidi, kas ļautu strauji attīstīt augstas veiktspējas un jaudas patēriņa ziņā efektīvas automobiļu salonu , tostarp blakus un aizmugurē sēdošajiem pasažieriem paredzētus ekrānus izklaides satura patērēšanai.

Papildus progresīvākas webOS Auto sistēmas attīstīšanai un komercializēšanai, LG un Qualcomm sadarbosies arī pie uzziņu platformas izstrādes, ko LG prezentēs janvārī notiekošajā izstādē CES 2020.

“Mēs augstu novērtējam šo sadarbību ar Qualcomm, kas paplašina webOS Auto platformas ekosistēmu, un, pateicoties tādiem jaunākajiem Qualcomm risinājumiem kā 5G tīkli un multivide, spēs savienotos automobiļos izbaudīt tādu pašu izklaidi kā mājās,” norāda LG Electronics un tehnoloģiju direktors I.P. Parks (Dr. I.P. Park). “Kopīgiem spēkiem webOS un Snapdragon ADP nodrošinās augstas veiktspējas un daudzpusīgu aparatūras un programmatūras platformu nākotnes automobiļu informācijas un izklaides sistēmām.”

starp LG un Qualcomm Technologies tiek balstīts uz ilgstošām un veiksmīgām attiecībām starp abiem uzņēmumiem, radot lielisku ietekmi uz nākamās paaudzes automobiļu programmatūru,” saka Qualcomm Technologies Inc. vecākais viceprezidents un globālās uzņēmējdarbības vadības prezidents Džims Ketijs.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In LG jaunumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Notikuši modernizācijas darbi Tele2 tīklā

“tele2”, īstenojot vērienīgus tīkla attīstības projektus, pēdējo divu gadu laikā palielinā…