Sākums Sakaru pakalpojumi Arī Latvijas asins donori ir aktīvi interneta lietotāji

Arī Latvijas asins donori ir aktīvi interneta lietotāji

2 minūtes lasīšanai
bite cita kompanija logoLV

Trešdien, 14.jūnijā, tiek atzīmēta Pasaules donoru diena. Atbalstot asins donoru kustību Latvijā, mobilo sakaru operators BITE nodrošina Valsts asins donoru centru (VADC) izbraukumos ar bezmaksas Wi-Fi, ko atzinīgi novērtē donori – līdz šim izbraukumos izlietoti jau vairāk nekā 400 GB interneta. Tāpat BITE regulāri rīko birojā asins donoru dienas un aicina to darīt arī citus uzņēmumus.

BITES dati liecina, ka donori ik mēnesi VADC izbraukumu busiņos iztērē aptuveni 20 GB interneta. Šis apjoms ir pietiekams, lai uzrakstītu mobilajā aplikācijā WhatsApp 2 500 000 000 rakstu zīmes vai 17 stundas no vietas skatītos augstas kvalitātes video sociālajā tīklā YouTube.

Kaut arī tikai aptuveni 10 minūtes ilga, asins nodošanas procedūra ir ļoti nopietns un atbildīgs darbs. Lai donori šo laiku varētu pavadīt lietderīgi, piemēram, atbildot uz e-pastiem vai lasot ziņas, kā arī viņiem būtu iespēja pastāstīt par savu labo darbu sociālajos tīklos, tā iedvesmojot pievienoties donoru kustībai arī radus, draugus un paziņas, BITE kopš 2015.gada nodrošina bezmaksas Wi-Fi VADC izbraukumos.

“Pateicamies BITEI par veiksmīgo sadarbību, kas ilgst jau trešo gadu. Ļoti novērtējam uzņēmuma darbinieku atsaucību, ziedojot asinis. Un īpašs prieks, ka BITE atbalsta donoru kustību, nodrošinot donoriem bezmaksas internetu izbraukumos,” tā VADC sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Mitrovska.

Apzinoties, ka asins komponentu pārliešana glābj cilvēku dzīvības un palīdz atveseļoties, BITES darbinieki arī aktīvi iesaistās Latvijas asins donoru kustībā – uzņēmuma centrālajā birojā regulāri tiek organizētas asins donoru dienas. To dalībnieku skaits ar katru reizi kļūst kuplāks, vēl vairāk – atsaucoties BITES iniciatīvai, šajās donoru dienās aizvien aktīvāk iesaistās arī kaimiņos esošo biroju darbinieki.

Asins donoru dienas BITES centrālajā birojā tiek organizētas jau otro gadu. Aprēķināts, ka katru reizi šajās dienās asinis ziedo vidēji 35 cilvēki, no kuriem aptuveni 15 ir pirmreizējie donori. Ņemot vērā, ka vienā reizē iespējams nodot aptuveni 450ml asiņu, BITES darbinieki un “draugi” līdz šim ir ziedojuši vairāk nekā 70 litrus asiņu.

“Pēc brīvdienu pieteikumiem, ko darbinieki iesniedz personāla daļā pēc asins nodošanas VADC, redzam, ka kopējais donoru skaits uzņēmumā pēdējo pāris gadu laikā ir dubultojies, turklāt vairāki desmiti BITES darbinieku ir patstāvīgie asins donori. Mēs ļoti lepojamies, ka uzņēmuma darbiniekiem nav vienaldzīgs līdzcilvēku liktenis. Tieši pēc viņu iniciatīvas pirms diviem gadiem sākām organizēt uzņēmuma centrālajā birojā asins donoru dienas. Tā ir ļoti jauka tradīcija, kuru noteikti turpināsim. Piemēram, nākamā asins donoru diena BITĒ plānota jau otrdien, 20.jūnijā,” skaidro BITES Klimata kontroles vadītāja Endija Kaševska.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Sakaru pakalpojumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…