10. jūlijs, 2017

Kas ir IP balss pārraide?

VoIP ( Voice over Internet Protocol) jeb IP balss pārraide ir alternatīvs veids kā veikt telefona zvanus, neizmantojot telefona sakaru līnijas, bet tā vietā – Interneta Protokolu.

Virtuālā telefona centrāle ir IP telefonijas pakalpojums, kura rezultātā uzņēmums var modernizēt un uzlabot savu klientu apkalpošanu, ātri un ērti. Virtuālā telefonu centrāle atrodas pakalpojuma sniedzēja datu centrā un tavā uzņēmumā ir nepieciešams tikai interneta pieslēgums un IP telefoni vai mobilo telefonu aplikācijas.

Tieši vienkāršā uzstādīšana ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc ar vien biežāk uzņēmumi izvēlas pārdošanu un klientu apkalpošanu veikt iekšēji, nevis izmantot ārpakalpojumu sniedzējus. Un zvanu centrāles funkcionalitāte ļauj analizēt rezultātus, lai vēl labāk uzlabotu savu darbību.

Šeit ir dažas no populārākajām funkcijām, kurām būtu jāpievērš uzmanība, izvēloties kādu no pakalpojumu sniedzējiem:

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda