2. februāris, 2017

“Tele2” atklāj jaunu centru Smiltenē

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” paplašinājis savu centru tīklu Vidzemē, atverot jaunu centru Smiltenē, Baznīcas laukumā 2. Investējot 34 000 eiro, “Tele2” ir iekārtojis jauno centru pēc jaunā, Latvijā radītā dizaina koncepta atbilstoši “Tele2” AB grupas vadlīnijām, vienlaikus to arī tehnoloģiski aprīkojot un nodrošinot plašu jaunāko mobilo ierīču sortimentu un pašapkalpošanās stendus manstele2.lv un manazz.lv.

“Turpinām attīstīt savu centru tīklu, un tieši Vidzemē redzējām lielu potenciālu sava jaunā centra atvēršanai. Līdz šim Vidzemes reģiona 5 “Tele2” centros vidēji apkalpojām 37 000 klientu mēnesī. Turpmāk mūsu klientiem Smiltenē un tās apkārtnē būs pieejama moderna iepirkšanās ar ātru un individuālu apkalpošanu, plaša jaunāko ierīču izvēle un iespēja tās izmēģināt. Jaunatklātajā “Tele2” centrā uzstādīti arī mobilo sakaru pašapkalpošanās stendi, kuros var ērti veikt maksājumus un saņemt citus “Tele2” un ”Zelta Zivtiņa“ sniegtos mobilo sakaru pakalpojumus,” stāsta Dace Škrabe, “Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore.

“Tele2” centrā Smiltenē ir radījis 3 jaunas darbavietas, un apmeklētāji jaunajā centrā ir gaidīti visās nedēļas dienās no plkst. 9.00 līdz 20.00.

Pērn jaunais “Tele2” centru koncepts tika ieviests 5 centros visā Latvijā, kopumā investējot  179 600  eiro.  Šogad “Tele2” turpinās gan esošo centru pārbūvi, ieviešot jauno, pēc “Tele2” AB grupas vadlīnijām Latvijā radīto dizaina konceptu, gan arī paplašinās centru tīklu, kopumā investējot aptuveni 340 000 eiro.

Vidzemē kopumā ir 6 “Tele2” centri – Cēsīs, Madonā, Ogrē, Siguldā, Valmierā un jaunatvērtais centrs Smiltenē. Latvijā darbojas 37 “Tele2” centri 21 pilsētā, kuros “Tele2” vidēji mēnesī nodrošina servisu ap 420 tūkstošiem esošo un topošo “Tele2” klientu.

“Tele2” centru koncepts ir radīts Latvijā, ievērojot “ AB” grupas zīmola vadlīnijas. Koncepta ideja ir veidot “Tele2” centrus kā mobilo sakaru pakalpojumu konsultāciju centrus, kuru fokusā ir klients ar savām individuālajām vajadzībām.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda