31. augusts, 2017

“Tele2” ievērojami palielina mobilā interneta jaudu; pieejami ātrumi virs 100 megabitiem sekundē

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” šogad ievērojami paplašinājis 4G+ un 4G++ pārklājumu, padarot pieejamus vēl lielākus interneta ātrumus jau aptuveni 70% Latvijas iedzīvotāju. Lai nodrošinātu augstu mobilā interneta pakalpojuma kvalitāti arvien pieaugošajam klientu skaitam, “Tele2” tīklā darbojas jau gandrīz 300 4G+ un 4G++ bāzes stacijas. “Tele2” šogad jaunu bāzes staciju izbūvē, kā arī tīkla jaudas palielināšanā kopumā plāno investēt aptuveni 3 miljonus eiro.

“Kamēr 5G standarts vēl top, 4G+ un 4G++ tehnoloģijas nodrošina lielākos pieejamos mobilā interneta ātrumus, un “Tele2” kā tehnoloģiju līderis pārdomāti investē šo tehnoloģiju attīstībā, lai sniegtu labāko mobilā interneta lietošanas pieredzi saviem klientiem jau šobrīd. Pērnā gada pavasarī lepojāmies ar 100 4G+ un 4G++ bāzes stacijām visā Latvijā. Priecājos, ka uz šo brīdi esam trīskāršojuši savu 4G+ un 4G++ bāzes staciju skaitu Latvijā, lai nodrošinātu “Tele2” klientiem labāko mobilā interneta lietošanas pieredzi,” stāsta Līga Krūmiņa, “Tele2” Tehniskā departamenta direktore.

Salīdzinājumā ar 4G, 4G+ nodrošina divreiz lielāku mobilā interneta ātrumu – teorētiski līdz pat 300 megabitiem sekundē (Mbps). Savukārt 4G++ ir jaunākā mobilo sakaru tehnoloģija, kas izmanto trīs frekvenču joslas vienlaicīgi – 800 MHz, 1800 MHz un 2600 MHz, sasniedzot trīskārtēju ātrumu, kas teorētiski ir līdz pat 375 Mbps.

“Tele2” ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas piedāvā jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus. “Tele2” tīkls pieejams 99% iedzīvotāju, 4G+ tīkls pieejams 70% iedzīvotāju, savukārt 4G++ pieejams Rīgā, Jelgavā, Cēsīs, Mārupē, Kuldīgā, Liepājā, Saldū, Ventspilī, Jūrmalā, Aizkrauklē, Preiļos, Rēzeknē, Jēkabpilī, Ogrē, Daugavpilī, Salaspilī, Olainē un Siguldā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda