8. septembris, 2016

Acer atklāj jauno Spin sēriju, tai skaitā pasaulē plānāko konvertējamo planšetdatoru

Acer paplašināja savu konvertējamo planšetdatoru piedāvājumu ar Spin 7, Spin 5, Spin 3 un Spin 1 sērijas datoriem. Jaunie Spin sērijas konvertējamie planšetdatori darbojas uz Windows 10 bāzes, tiem ir inovatīvas 360 grādu eņģes ar Continuum platformu, kas ļauj šos datorus izmantot dažādos režīmos: kā klēpjdatoru vai planšetdatoru, vietu taupošā displeja režīmā vai arī telts režīmā, rādot prezentācijas vai skatoties filmas. Sniedzot viselastīgākās iespējas, tie padara darbošanos ar datoru vieglāku kā jebkad agrāk jebkurā vietā, jebkurā laikā.
Spin sērija piedāvā plašu izvēles klāstu dažādām vajadzībām, Spin 7 debitējot kā Acer labākajai līnijai. Spin 5 un Spin 3 dod stabilu sniegumu savienojumā ar tādām pārliecinošām tehnoloģijā kā FHD IPS displeji un super-ārti cietvielu diski, bet Spin 1 sērijas datori ir ideāli piemēroti studentiem vai izmantojami kā sekundārais dators.
spin_1_02
Atkarībā no modeļa tie piedāvā ātru un uzticamu bezvadu savienojumu ar 802.11ac MU-MIMO bezvadu tehnoloģiju, atļaujot līdz pat 3 reizēm ātrākas lejupielādes. Tajos izmantota arī Acer BluelightShield tehnoloģija, kas mazina spriedzi uz acīm, kā arī Acer Color Intelligence, kas palielina krāsu piesātinājumu spilgtiem un skaidriem vizuālajiem efektiem un Acer TrueHarmony dzidrai un skaidrai skaņai.
Spin 7 sērija – pasaulē plānākais konvertējamais planšetdators
Būdams plānāks par standarta DVD vāciņiem, Spin 7 ir tikai 10,98 mm plāns un sver tikai 1,2 kg, kas to padara par pasaulē plānāko1 konvertējamo planšetdatoru. Tā 13 collu monolīta alumīnija korpusā iebūvēts 14 collu FHD IPS Corning® Gorilla® Glass skārienekrāns ar šauru apmali. Tā gludais un mūsdienīgais melnais matētais korpuss ir papildināts ar pulēta sudraba eņģēm un dimanta raksta malām ap skārienpaliktni. Dators nodrošina līdz pat 8 stundām akumulatora darbības ilgumu, sniedzot tā lietošanas iespēju visas dienas garumā.
Cik izturīgs no āras, tikpat stiprs iekšienē, šis dators sniedz bezkompromisu veiktspēju, pateicoties 7. paaudzes Intel® Core i7 procesoram, līdz pat 8GB atmiņas un ātrai 256GB SSD atmiņai. Ātrai datu pārlikšanai, pieslēgumam ārējam ekrānam un planšetdatora uzlādei ir iekļauti dubulti USB 3.1 C-tipa termināli. Plats stikla skārienpaliktnis palīdz pirkstiem gludi un ar minimālu berzi slīdēt pa tā virsmu.
Spin 5 sērija – mazi un kompakti, ar 13,3 collu displejiem un pildspalvas ievades papildiespēju
Konvertējamo datoru Spin 5 sērijai ir Acer patentētā stingrā 360 grādu dubultā griezes momenta eņģe, kas ļauj šos datorus viegli atvērt, taču novērš to apgāšanos, izmantojot skārienekrānu. Šķērsenisko otas triepienu stila alumīnija augšējā vāka apdare šiem datoriem dod tekstilam līdzīgu izskatu, kas ļauj Spin 5 viegli satvert, tajā pašā laikā novēršot netīru pirkstu nospiedumu un traipu uzkrāšanos.
spin_1_01
To neticamo veiktspēju nodrošina līdz pat 7. paaudzes Intel Core procesori, līdz 16GB ātra DDR4 operatīvā atmiņa, kā arī līdz pat 512GB SSD atmiņa ātrai datu ielādei un pārraidei. Spin 5 nodrošina līdz pat 10 stundu3 ilgu akumulatora darbību darba veikšanai visai dienai, bet spožo 13,3 collu FHD IPS skārienekrānu iespējams izmantot kopā ar Acer Active Pen ar Windows Ink. DH vebkamera ar HDR (High Dynamic Range – augsta dinamiskā diapazona) attēlveidošanas atbalstu sniedz skaidrus, spilgtus un detalizētus attēlus.
Spin 3 sērija – lielāki 15,6 collu ekrāni n dubultas atmiņas glabāšanas atbalsts padara tos par ideāli piemērotiem datoriem kā darbam, tā izklaidei
Spin 3 sērijas konvertējamajiem planšetdatoriem ir 15,6 collu HD vai FHD IPS displeji un moderna otas triepienu stila apdare. Stabilu veiktspēju nodrošina 6. paaudzes Intel Core procesori un līdz 12GB ātra DDR4 operatīvā atmiņa. Tiem raksturīgs arī dubultas atmiņas glabāšanas atbalsts, jo šie datori ietver gan cietvielu diskus (līdz 256GB), gan arī cietos diskus (līdz pat 1TB), sniedzot lielu datu ielādes ātrumu un ārkārtīgi daudz vietas dokumentu un mediju informācijas uzglabāšanai. Ērtu rakstīšanu nodrošina izgaismota ergonomiska tastatūra ar 1,6 mm taustiņsitienu. Datori ietver arī HD vebkameru ar HDR attēlveidošanas atbalstu un sniedz produktivitātes iespēju visas dienas garumā ar baterijas darbības ilgumu līdz pat 9,5 stundām3.
Spin 1 sērija – ideāli piemēroti datori darbam klasē vai kā sekundārie datori
Ar ārkārtīgi izdevīgām cenām un baterijas darbības ilgumu līdz pat 9 stundām3, Spin 1 sērijas datori ir ideāli piemēroti studentiem vai kā sekundārie datori. Šī sērija ietver modeļus ar 13 collu un 11,6 collu FHD IPS displejiem, un ar jauno Intel® Pentium® vai Celeron® procesoru konfigurāciju. Tā kā šie datori radīti ar domu tos izmantot klasē, Spin 1 (SP111-31) atbalsta Acer Active Pen ar Windows Ink, un šai sērijai ir displeji, kas pārklāti ar Antimicrobial Corning® Gorilla® Glass pārklājumu, kas panākts ar integrētu pretmikrobu jonu sudrabu, kurš kalpo tikpat ilgi, kā skārienekrāna virsma.
Cenas un pieejamība
Acer Spin 7 sērijas datori būs pieejami un EMEA reģionā ar cenām, sākot no €1299.
Acer Spin 5 sērijas datori būs pieejami un EMEA reģionā septembrī ar cenām, sākot no €599.
Acer Spin 3 sērijas datori būs pieejami un EMEA reģionā septembrī ar cenām, sākot no €599.
Acer Spin 1 sērijas datori būs pieejami un EMEA reģionā novembrī ar cenām, sākot no €299.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda